Szukaj
Close this search box.

SZKOLENIE WYJAZDOWE I EGZAMIN KS LEGNICA

Niezmiernie miło nam poinformować, że w ramach zapowiadanych zmian w funkcjonowaniu Kolegium Sędziowskiego Legnica – pierwsze w Nowym: 2020 roku szkolenie KS Legnica odbędzie się w dniach 22-23.02.2020r
i będzie szkoleniem wyjazdowym . W tych dniach udajemy się do Centrum Sportowo Turystycznego w Nowej Rudzie, gdzie planujemy przeprowadzić cykl szkoleń połączonych z wiosennym egzaminem dla naszego Kolegium. Na miejscu mamy zapewniony dostęp do sali wykładowej, bieżni oraz basenu – szczegółowy plan pobytu prześlemy wam osobnym komunikatem ale już teraz zapewniamy, że obejmuje on czas na szkolenie, egzamin, integrację uczestników i rekreację . Koszt szkolenia wyjazdowego to 130 zł./osoba.
Opłatę należy wnieść do dnia 31 stycznia 2020 na subkonto KS Legnica. Dane do przelewu:
31 1090 2503 0000 0001 0386 5740
Dolnośląski Związek Piłki Nożnej – KS Legnica
ul. Oporowska 62, 53-434 Wrocław
Tytuł przelewu: Imię, Nazwisko, szkolenie wyjazdowe KS Legnica
W przypadku braku możliwości przeprowadzenia egzaminu kondycyjnego (np. ze względu na pogodę) na miejscu przeprowadzony zostanie jedynie egzamin teoretyczny a o terminie egzaminu kondycyjnego powiadomimy Was w późniejszym terminie.
Szkolenie w Nowej Rudzie jest obowiązkowe dla sędziów klasy O, A, kadry młodzieżowej oraz osób z programu mentorskiego ale do zapisów i uczestnictwa w szkoleniu serdecznie zachęcamy i zapraszamy wszystkich chętnych członków KS Legnica!
Ze względu na egzamin kondycyjny i możliwość korzystania z basenu prosimy zabrać ze sobą niezbędny ubiór sportowy (pamiętajmy również o naszych dresach Zina). Jako Zarząd mamy nadzieję, że forma szkolenia Wam się spodoba, frekwencja dopisze i tylko od nas, członków KS Legnica zależeć będzie czy zrobimy z tego rodzaju szkolenia naszą cykliczną regułę i każdego roku będziemy wyjeżdżać na jego początku na takie szkolenie naszego Kolegium.
W przypadku braku możliwości uczestnictwa w szkoleniu przez osoby, dla których jest ono obowiązkowe, usprawiedliwienia prosimy wysyłać do kol. Roberta Paryska (mail: robert_parysek@o2.pl, tel.: 604 783 667).

© 2021 DolZP