Szukaj
Close this search box.

Trening, motywacja, rozwój. Zapraszamy na live z Olą Sikorą

W najbliższą sobotę (18 kwietnia) o godzinie 10:00 na kanale „Piłka dla wszystkich” na Facebooku przeprowadzimy dla Was kolejną transmisję na żywo z udziałem eksperta. Tym razem o budowaniu nawyków piłkarskich opowie reprezentantka Polski oraz Ambasadorka XX edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” – Ola Sikora.

Świat sportu zatrzymał się nieco ponad miesiąc temu. Używając analogii do meczu piłkarskiego, gra została przerwana i wznowimy ją dopiero, gdy nikomu nic nie będzie zagrażało. Mamy nadzieję, że dzięki odpowiednim postawom niebawem wszyscy razem damy wirusowi czerwoną kartkę!

Mimo trudnych czasów Oli Sikorze uśmiech nie znika z twarzy, niezależnie od tego, czy trenuje w domu, czy na boisku. To niesłabnący wulkan optymizmu, którym podzieli się z nami podczas najbliższej transmisji live na naszym kanale. W jej trakcie dowiecie się również, jak umiejętnie wykorzystać okres kwarantanny na budowanie zdrowych piłkarskich nawyków. Poruszymy ważne dla piłkarzy i piłkarek aspekty, takie jak regularna aktywność fizyczna, zdrowa dieta, motywacja, rozwój, zdobywanie wiedzy i przede wszystkim pozytywne myślenie.

Ola Sikora jest Ambasadorką XX edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, więc podczas transmisji nie zabraknie również wskazówek dla najmłodszych. Co więcej, Wy też będziecie mogli zadawać pytania reprezentantce Polski, a ona sama już przygotowała dla Was sportowe wyznawanie!

Live z piłkarką Juventusu Turyn będzie dostępny pod tym LINKIEM. Start w sobotę o 10:00.Do zobaczenia!

© 2021 DolZP