Szukaj
Close this search box.

Trwają zapisy do Pucharu 1000 Goli. Zgłoś swój klub i wygraj nagrody!

Do marca przedstawiciele klubów występujących w IV lidze lub niżej mogą zgłaszać na stronie http://www.puchar1000goli.pl/ projekty zagospodarowania środków, które pozwolą walczyć o główną nagrodę w Pucharze 1000 Goli. Kluczowa będzie kreatywność i zmobilizowanie swoich fanów.

2 grudnia 2021 roku był ważnym dniem dla ambitnych szefów klubów występujących w IV lidze, lidze okręgowej, A klasie, B klasie lub C klasie. Od tego momentu mogą oni zgłaszać swoje projekty na stronie puchar1000goli.pl i dać sobie szansę na pozyskanie dodatkowej kasy na rozwój klubu i realizację ambitnych planów. Na dziś do wygrania jest już 61 000 złotych, a ta kwota będzie rosła aż do finału rozgrywek! Wystarczy wymyślić kreatywny, ciekawy i pożyteczny sposób na wykorzystanie pieniędzy zgromadzonych w budżecie projektu i wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej naszej akcji. Warto się pospieszyć, bo już 1 marca na stronie internetowej projektu rusza głosowanie na najciekawsze projekty!

Trzy kategorie do wyboru

Każdy klub uprawniony do wzięcia udziału w konkursie może zgłosić po jednym projekcie w każdej z trzech kategorii: infrastrukturalnej, kibicowskiej oraz społeczno-kulturalnej. Pierwsza jest stworzona z myślą o potrzebach sprzętowych, remontach klubowych budynków czy boisk i tym podobnych potrzebach. Projekty kibicowskie mogą być związane ze stworzeniem niezapomnianej oprawy, ale też sfinansowaniem wyjazdów dla fanów i wszystkim innym co związane z życiem sympatyków klubu. Ostatnia kategoria, społeczno-kulturalna, jest najbardziej pojemna i mieści się w niej wszystko, co związane z działaniem na rzecz lokalnej społeczności (pikniki, eventy), historii klubu (badania, monografie, książki), czy kreatywnych działań promocyjnych lub marketingowych na rzecz zwiększenia popularności klubu. Niezależnie od wybranej kategorii warto zorganizować burzę mózgów wśród osób związanych z klubem, żeby wymyślić najciekawszy możliwy projekt. Najbardziej kreatywne pomysły na zagospodarowanie pieniędzy będą miały większą szansę na sukces – to kibice w głosowaniu online, które ruszy 1 marca, wybiorą po dwóch finalistów z każdej kategorii.

Duża kasa i wyjazd na finał

Dlaczego warto pogłówkować i dać sobie szansę na sukces? Na zwycięzców czekają wartościowe nagrody! Po pierwsze – sześciu wybranych przez internautów finalistów (po dwóch z każdej kategorii) wygra podwójne zaproszenia VIP na finał Fortuna Pucharu Polski, obejmujące bilety na mecz, dojazd, zakwaterowanie i wyżywienie. W trakcie finału jury, złożone z przedstawicieli Polskiego Związku Piłki Nożnej, organizatora Pucharu 1000 Goli, oraz Fortuna Zakładów Bukmacherskich, czyli sponsora nagród w konkursie, wybierze najlepszy projekt z każdej kategorii. Trzej zwycięzcy podzielą się budżetem zebranym przez cały sezon trwania rozgrywek o Fortuna Puchar Polski. Przypominamy – od pierwszej rundy pucharu za każdy gol czarnego konia, czyli teoretycznie słabszego zespołu wybieranego w oparciu o kursy Fortuny, do budżetu jest wpłacany 1000 złotych (a w przypadku Meczu Rundy 2000 zł). Tak będzie się działo aż do wielkiego finału, więc środki do zgarnięcia dla klubów spoza szczebla centralnego będą aż do maja sukcesywnie rosły.

Zmobilizuj swoich fanów!

Jak zrobić, żeby wygrać? Mamy dwie kluczowe podpowiedzi: z jednej strony kreatywność i niesztampowe podejście do tematu. Zrób tak, żeby Twój projekt wyróżniał się od innych. Drugie i nie mniej ważne jest to, żeby maksymalnie zmobilizować swoich fanów – to ich głosy mogą przeważyć szalę. Przy każdym opublikowanym projekcie będą specjalne przyciski ułatwiające opublikowanie go na Twitterze i Facebooku. Zadbaj o to, żeby poinformować swoich kibiców o udziale w projekcie i zachęcić do oddawania głosów – kiedy ruszy głosowanie, każda osoba będzie mogła głosować raz dziennie w każdej z kategorii. Przypominaj im też regularnie o głosowaniu, które ruszy 1 marca.

© 2021 DolZP