Podokręg

Dolnośląski Związek Piłki Nożnej

oficjalny serwis

Turniej o Puchar Prezesa DZPN- eliminacje Podokręg Jelenia Góra

W dniu 04.01.2020 odbyły się eliminacje do Turnieju o Puchar Prezesa DZPN w kategoriach u-12 oraz u-11

W turnieju wojewódzkim nasz podokręg reprezentować będą:

u-12

Karkonosze Jelenia Góra oraz Łużyce Lubań

u-11

Karkonosze Jelenia Góra oraz Lotnik Jeżów Sudecki

rocznik 2008:

grupa I:

1. Karkonosze Jelenia Góra
2. Nysa Zgorzelec
3. BKS Bobrzanie Bolesławiec
4. Włókniarz Mirsk

grupa II

1. Łużyce Lubań
2. Karkonosze Jelenia Góra II
3. Lotnik Jeżów Sudecki
4. AMP Majdan Bolesławice

wyniki:

mecze grupowe:

Karkonosze – Włókniarz 6-0
Łużyce – Majdan 2-2
Nysa – BKS 0-0
Karkonosze II – Lotnik 0-1
Włókniarz – BKS 3-0
Majdan – Lotnik 0-0
Karkonosze – Nysa 2-0
Łużyce – Karkonosze II 2-0
Nysa – Włókniarz 2-1
Karkonosze II – Majdan 2-2
BKS – Karkonosze 0-3
Lotnik – Łużyce 0-2

półfinały:

Karkonosze – Lotnik 3-0
Nysa – Łużyce 0-2

finały:

o VII miejsce: Karkonosze II – BKS 0-1
o V miejsce: Włókniarz – Majdan 0-7
o III miejsce: Nysa – Lotnik 0-3
o I miejsce: Łużyce – Karkonosze 0-4

kolejność końcowa:

1. Karkonosze Jelenia Góra, trener Paweł Walczak
2. Łużyce Lubań, trener Grzegorz Juszczyk
3. Lotnik Jeżów Sudecki, trener Dawid Świder
4. Nysa Zgorzelec, trener Tomasz Góral
5. Majdan Bolesławice, trener Mirosław Skarbucha
6. Włókniarz Mirsk, trener Paweł Tracz
7. BKS Bolesławiec, trener Paweł Rudowski
8. Karkonosze II Jelenia Góra, trener Mateusz Durlak

sędziowali: Michał Niemirski i Dariusz Czechowski

rocznik 2009

grupa I

1. KS Karkonosze Jelenia Góra
2. Nysa Zgorzelec
3. FA Bolesławiec
4. Lotnik Jeżów Sudecki

grupa II

1. Łużyce Lubań
2. KKS Jelenia Góra
3. AP Chojnik Jelenia Góra
4. Gryf Gryfów

wyniki spotkań:

mecze grupowe:

Karkonosze – Lotnik 2-0
Łużyce – Gryf 1-0
Nysa – FA 1-0
KKS – Chojnik 0-0
Lotnik – FA 3-1
Gryf – Chojnik 1-0
Karkonosze – Nysa 5-0
Łużyce – KKS 3-0
Nysa – Lotnik 1-3
KKS – Gryf 0-2
FA – Karkonosze 1-3
Chojnik – Łużyce 0-2

półfinały:

Karkonosze – Gryf 4-0
Lotnik – Łużyce 2-1

finały:

o VII miejsce: FA – KKS 3-0
o V miejsce: Nysa – Chojnik 1-4
o III miejsce: Gryf – Łużyce 1-2
o I miejsce: Karkonosze – Lotnik 10-2

kolejność końcowa:

1. Karkonosze Jelenia Góra, trener Krzysztof Pietrzyk
2. Lotnik Jeżów Sudecki, trener Dawid Świder
3. Łużyce Lubań, trener Paweł Zawadka
4. Gryf Gryfów Śląski, trener Zygfryd Borkowski
5. Chojnik Jelenia Góra, trener Artur Seta
6. Nysa Zgorzelec, trener Bartłomiej Ćwiok
7. FA Bolesławiec, trener Grzegorz Kmiecik
8. KKS Jelenia Góra, trener Mateusz Juszczyszyn

sędziowali: Michał Niemirski i Dariusz Czechowski

© 2019 DolZP