Szukaj
Close this search box.

WEBINARIA Nowoczesny klub sportowy

NOWOCZESNY KLUB SPORTOWY

„Naruszenie dóbr osobistych uczestników współzawodnictwa sportowego”.

 

Dolnośląski Związek Piłki Nożnej we współpracy z DAUERMAN Kancelarią Prawa Sportowego i Gospodarczego organizuje kolejne bezpłatne webinarium z cyklu „Nowoczesny klub sportowy”, którego celem jest podniesienie świadomości prawnej osób zarządzających klubami sportowymi. Tym razem tematem szkolenia internetowego będzie „Naruszenie dóbr osobistych uczestników współzawodnictwa sportowego”.

Webinarium przeprowadzone zostanie 21 lutego 2018 roku (środa) o godzinie 17.00, a zapisywać się można do 20 lutego do godziny 15.00 przez stronę wszystkodlaklubu.pl, wypełniając formularz rejestracyjny w zakładce „WEBINARIA”.

Szkolenie jest bezpłatne i kierowane jest do przedstawicieli klubów – członków Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej (po jednej osobie z każdego klubu). Mogą w nim brać udział zarówno osoby/kluby, które uczestniczyły w pierwszym webinarium dotyczącym tematyki RODO i nowych obowiązków ochrony danych osobowych osób fizycznych, jak i Ci, którzy o szkoleniu dowiedzieli się dopiero teraz. Brak uczestnictwa w pierwszym webinarium nie jest żadną przeszkodą.

Tematem webinarium będzie naruszenie dóbr osobistych uczestników współzawodnictwa sportowego, poprzez niesportowe zachowania zawodników, trenerów i innych uczestników zawodów, spełniające znamiona deliktów dyscyplinarnych i skutkujące postępowaniami dyscyplinarnymi.

Warunkiem uczestnictwa w webinariach jest rejestracja na platformie wszystkodlaklubu.pl.  (poprzez wypełnienie formularza z danymi kontaktowymi). Po zarejestrowaniu każdy uczestnik otrzyma mailem indywidualne zaproszenie, dzięki któremu w umówionym dniu i godzinie będzie mógł być interaktywnym uczestnikiem webinarium.

Wszystkie webinaria z tego cyklu są bezpłatne. Wystarczy reprezentować klub – członka Związku, posiadać komputer lub urządzenie mobilne, z głośnikami lub słuchawkami z dostępem do internetu, wyposażone w przeglądarkę internetową. Szczegółowe informacje i terminy szkoleń będą sukcesywnie publikowane na stronie internetowej związku, na platformiewszystkodlaklubu.pl (w zakładce „Szkolenia i Webinaria”), na Facebooku wszystkodlaklubu.pl.

Wszystkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: info@wszystkodlaklubu.pl

 

© 2021 DolZP