Szukaj
Close this search box.

Wizytacja obiektów klubów awansujących

W poniedziałek, 15 lipca 2019 roku odbyła się oficjalna wizytacja obiektów zespołów, które wywalczyły awans do klasy okręgowej oraz A-klasy. Wśród osób sprawdzających obiekt był członek Komisji Licencyjnej – Karol Doros oraz dyrektor Podokręgu Legnica – Adam Michalik.

Tego dnia odwiedzone zostały obiekty w Prusicach, Wojcieszynie, Nowej Wsi Złotoryjskiej, Koskowicach, Kunicach, Lubinie, Trzebnicach, Szklarach Górnych, Przedmościu i Białołęce. – Cieszę się, że boiska w naszym regionie się zmieniają. Kluby bardzo poważnie podeszły do spełnienia wymogów licencyjnych – komentuje Adam Michalik, Dyrektor Podokręgu Legnica.

Bez wątpienia najlepiej przygotowane do gry w klasie okręgowej są ZZPD Górnik Lubin oraz Mewa Kunice. Gruntowne pracę trwają natomiast na boisku w Białołęce. – Podczas naszej wizyty otrzymaliśmy od przedstawicieli klubów oficjalny dokument, podpisany przez Wójta Gminy Pęcław, że pracę na boisku zostaną zakończone do końca lipca, więc musimy być dobrej myśli – mówi Karol Doros, członek Komisji Licencyjnej.

Zebrane uwagi zostaną przedstawione przez niego w najbliższą środę, podczas kolejnego posiedzenia Komisji Licencyjnych. Wtedy też poszczególne kluby powinny oczekiwać na decyzję związane z otrzymaniem licencji.

© 2021 DolZP