Szukaj
Close this search box.

Wzmacniamy nogi! Zapraszamy na kolejny wspólny trening

W najbliższą sobotę (4 kwietnia) o godzinie 10:00 na kanale Piłka dla wszystkich na Facebooku przeprowadzimy dla Was kolejną, trzecią już w czasie kwarantanny, transmisję na żywo z udziałem eksperta. Po wspólnym treningu jogi i radach dotyczących diety przyszedł czas na wzmocnienie dolnych partii ciała.

Do wspólnego treningu będziecie mogli dołączyć pod tym LINKIEMPrzed jego rozpoczęciem włóżcie na siebie strój sportowy i przygotujcie:
– krzesło,
– ręcznik/kocyk/szmatkę – coś, co będzie się ślizgało po podłodze,
– wałek do rolowania lub butelkę wody.

Podczas zajęć skupimy się na wzmacnianiu nóg oraz tułowia. Proponowane ćwiczenia będą miały za zadanie wpłynąć na aspekt siły i wytrzymałości siłowej (zależnie od poziomu ćwiczącego) oraz mobilności. Wykorzystamy do tego ciężar własnego ciała, dlatego poza wymienionymi powyżej gadżetami, które każdy znajdzie u siebie w domu, do treningu nie będziemy potrzebowali żadnego sprzętu.

Trening potrwa ok. 50 minut, a poprowadzi go dla Was Jakub Grzęda, pracujący na co dzień w Lechu Poznań, gdzie odpowiada za przygotowanie fizyczne zawodników. Swoją wiedzą regularnie dzieli się na kursach i konferencjach trenerskich Polskiego Związku Piłki Nożnej, Polskiego Związku Hokeja na Trawie oraz Polskiego Stowarzyszenia Treningu Motorycznego. Grzęda jest absolwentem studiów na kierunku Wychowanie Fizyczne ze specjalizacją Trenera Przygotowania Fizycznego. W przeszłości współpracował z takimi klubami i organizacjami jak: Enea Basket Poznań, Posnania Rugby Club oraz Polska Federacja Squasha.

Startujemy w sobotę o godzinie 10:00!

© 2021 DolZP