Szukaj
Close this search box.

Zagłębie poszukuje specjalisty do biura prasowego!

Znasz specyfikę pracy mediów i masz ambicję pracować w środowisku piłkarskim na najwyższym poziomie? Jesteś samodzielnym, komunikatywnym i pełnym zapału do pracy pasjonatem? Chcesz budować Miedziową Tożsamość? Jeśli tak, to nie czekaj, tylko aplikuj na stanowisko Rzecznika Prasowego KGHM Zagłębia Lubin. Być może to właśnie Twoje, wymarzone stanowisko.

Klub poszukuje pasjonata, z dobrą znajomością języka angielskiego, lekkim piórem i wiedzą na temat Zagłębia Lubin.

Dwukrotny Mistrz Polski i zdobywca Superpucharu. Klub z ponad siedemdziesięcioletnią tradycją, znajdujący się w czołówce tabeli wszech czasów, występujący w najwyższej klasie rozgrywkowej poszukuje osoby, dla której praca w Zagłębiu Lubin S.A będzie czymś więcej niż tylko wyzwaniem. To klub Regionu Miedziowego, dla ludzi stąd, którzy cenią sobie oddanie i etos ciężkiej pracy. Realizuje szereg ciekawych projektów, angażujących naszych pracowników na wielu płaszczyznach. Daje możliwość rozwoju i nauki nowych kompetencji.

Zagłębie Lubin S.A. poszukuje pasjonata, z dobrą znajomością języka angielskiego, lekkim piórem i wiedzą na temat Zagłębia Lubin..Rekrutacja odbywa się przez system rekrutacyjny KGHM Polska Miedź S.A, do której link: https://rekrutacja.kghm.com/Recruitment/Details/2247

© 2021 DolZP