Szukaj
Close this search box.

Zaproszenie do współpracy

Za nami pierwsze tygodnie funkcjonowania Podokręgu Legnica, które z całą pewnością nie nalezały do najłatwiejszych. Pomimo braku kontaktów do klubów udało nam się jako pierwszym na Dolnym Śląsku podzielić drużyny na grupy i stworzyć terminarze.

Przez wiele lat o „interesy” klubów dbać miał piętnastoosobowy zarząd OZPN Legnica, który o ich istnieniu często przypominał sobie pod koniec kadencji.

Podokręg Legnica to kluby, a przede wszystkim setki wolontariuszy, których chciałbym zaprosić do współpracy. W związku z tym, powołana zostanie grupa robocza, która będzie spotykać się raz w miesiącu w biurze podokręgu i rozmawiać nt. przygotowanych przez nas zagadnień. Oczywiście podczas takiego spotkania będzie można również zaproponować pomysły, które będą przez nas analizowane.

Spotykać będziemy się zawsze w pierwszą środę miesiąca, o godzinie 17 w biurze Podokręgu Legnica przy ulicy Żeglarskiej. Wierzę, że wspólnymi siłami jesteśmy w stanie odbudować wzajemnie relację pomiędzy osobami zarządzającymi rozgrywki a samymi klubami.

© 2021 DolZP