Szukaj
Close this search box.

ZEBRANIE PLENARNE I EGZAMINY

Zarząd Kolegium Sędziów Wrocław informuje, że w czwartek 25 sierpnia o godzinie 18:00 odbędzie się zebranie plenarne sędziów KS Wrocław. Spotkanie odbędzie się w budynku P4 AWF Wrocław przy al. Paderewskiego 35.

Obecność wszystkich sędziów i obserwatorów jest obowiązkowa. Ewentualne usprawiedliwienia prosimy kierować do sekretarza KS Wrocław – Macieja Habudy na adres e-mail: zarzad.ks.wroclaw@gmail.com.

________________________________________________________________________________

Informujemy jednocześnie, że ustalono termin egzaminów KS Wrocław w rundzie jesiennej sezonu 2022/23. Egzaminy teoretyczne oraz sprawnościowe odbędą się w terminach:

  • 6 września (wtorek) – klasa O, A, kandydaci do kl. A
  • 8 września (czwartek) – klasa B

Szczegółowe informacje dotyczące m.in. formy zaliczenia zostały przesłane zainteresowanym sędziom drogą mailową. Rozpiska godzinowa zostanie przekazana w późniejszym terminie.

Sędziów klasy B, którzy zgłaszają chęć walki o awans do klasy A w sezonie 2022/23, prosimy o zgłoszenie tej informacji drogą mailową do referenda ds. szkolenia – Adama Karasewicza, na adres e-mail: adam.karasewicz@wp.pl oraz sekretarza KS Wrocław – Macieja Habudy na adres e-mail: zarzad.ks.wroclaw@gmail.com.

© 2021 DolZP