SĘDZIA MIĘDZYNARODOWY
- Sylwestrzak Damian
TOP AMATOR A
- Opaliński Marek
TOP AMATOR B
- Paszkiewicz Kornel
- Tarnowski Sebastian
TOP AMATOR C
- Habuda Maciej
- Kwinto Jakub
- Maj Mateusz
- Paszczyk Filip
- Robert Krzysztof
- Szymczak Jakub
ASYSTENT SZCZEBLA CENTRALNEGO
GRUPA I
- Karasewicz Adam
GRUPA II
- Sobiło Łukasz
- Hnatkiewicz Michał
- Stępień Krzysztof
- Szkutnik Jakub
IV LIGA
KS Jelenia Góra
- Kuzia Piotr
- Kwiecień Maciej
- Małachowski Konrad
- Maryszczak Dawid
KS Legnica
- Kasprzyk Kajetan
- Klaska Piotr
- Lombardo Mateusz
- Nawracaj Marcin
- Opaliński Amadeusz
- Paluch Aleks
- Parysek Robert
KS Wałbrzych
- Grabowski Damian
- Hupało Oskar
- Kozik Wojciech
KS Wrocław
- Bielak Radosław
- Dmuch Jakub
- Dumycz Damian
- Fajfer Marcin
- Kasprzyk Radosław
- Niciński Marcin
- Oniszczuk Bartłomiej
- Sarżyński Hubert
- Witkowski Piotr
LISTA OBSERWATORÓW DOLNOŚLĄSKIEGO KOLEGIUM SĘDZIÓW
NA SEZON 2023/2024
SZCZEBEL CENTRALNY
Grupa I
- Jankiewicz Przemysław
- Kowalski Mariusz
- Kotlarz Marek
- Krawiec Krzysztof
Grupa II
- Bobkiewicz Antonii
- Dłubała Marek
- Ławniczak Krzysztof
- Martowicz Tomasz
- Mateuszów Zbigniew
IV LIGA
- Domin Andrzej – KS Jelenia Góra
- Trudziński Adam – KS Jelenia Góra
- Majchrowicz Krystian – KS Legnica
- Biel Tomasz – KS Wałbrzych
- Grzywacz Marek – KS Wałbrzych
- Urbański Andrzej – KS Wałbrzych
- Cichoń Andrzej – KS Wrocław
- Grondowy Robert – KS Wrocław
- Kucharczyk Paweł – KS Wrocław
- Ostrowski Wojciech – KS Wrocław
- Pająk Zbigniew – KS Wrocław
LISTA SĘDZI SZCZEBLA CENTRALNEGO DOLNOŚLĄSKIEGO KOLEGIUM SĘDZIÓWNA SEZON 2023/2024
SĘDZIE (K)
- Aniśko Aleksandra – KS Wrocław
- Stanik Urszula – KS Wałbrzych
- Żyła Ewa – KS Wrocław
SĘDZIA ASYSTENTKA SZCZEBLA CENTRALNEGO
- Anioł Paulina – KS Legnica
- Bortkiewicz Izabela – KS Wrocław
- Kędzierska Marta – KS Legnica
- Urszulak Sylwia – KS Legnica
- Pawlak Alicja – KS Wrocław
- Pielas Magdalena – KS Wrocław
LISTA SĘDZIÓW SZCZEBLA CENTRALNEGO FUTSALU DOLNOŚLĄSKIEGO KOLEGIUM SĘDZIÓWNA SEZON 2023/2024
MIĘDZYNARODOWY
- Grabowski Damian
TOP AMATOR A
- Dorocki Adrian
- Kwaśny Sebastian
- Struski Kamil
TOP AMATOR B
- Świerczek Rafał
TOP AMATOR C
- Nechypurenko Mykola
- Niemirski Michał
- Zakrzewski Łukasz
Sędziowie kandydaci na szczebel centralny
- Jaśkiewicz Igor
- Jaworski Konrad
- Siwek Maciej
- Witkowski Mateusz
Obserwatorzy szczebla centralnego
- Biel Tomasz
- Grabowski Robert