Podokręg

Wałbrzych

Dolnośląski Związek Piłki Nożnej

oficjalny serwis

KOMUNIKAT DLA TURNIEJÓW ORLIK, ŻAK, SKRZAT (ŚWIDNICA)

Przedstawiamy państwu podział grup oraz terminy rozgrywania turniejów.

Terminy można uzgadniać między klubami w podanych ramach czasowych. Termin w przypadku braku porozumienia między klubami wyznacza gospodarz, gospodarz jest zobowiązany poinformowania każdego uczestnika danej grupy na 7 dni przed rozpoczęciem turnieju drogą mailową lub telefoniczną.

Terminy rozgrywek 
13-16.09 kolejka pierwsza
27-30.09 kolejka druga
04-07.10 kolejka trzecia
11-14.10 kolejka czwarta
18-21.10 kolejka piata
25-28.10 kolejka szósta

Każdy klub jest zobowiązany do uprawnienia zawodników w systemie extranet.

Gospodarzem kolejny turniejów są drużyny: nr 1 – gospodarz z tabeli z m-ce 1 itd.

Przed każdym turniejem prosimy o wypisanie składów. Po zakończonych zawodach niezwłocznie przesłać wyniki oraz składy drużyn na adresy e-mail: walbrzych@dolnoslaskizpn.pl oraz mariusz.krupczak@wp.pl

 

Podział na grupy:

Orlik:

Grupa 1:

1 Granit Roztoka
2 Nysa Kłaczyna
3 Błękitni Słotwina
4 Grom Witków
5 Polonia Stal Świdnica III

Grupa 2:

1 Polona Stal Świdnica II
2 AP 13 Jarosława Lato I
3 AP 13 Jarosława Lato II
4 AKS Granit strzegom
5 Victoria Świebodzice
6 Champions Świebodzice

Grupa 3:

1 Polonia Stal Świdnica I
2 Silesia Żarów
3 Polonia Świdnica Żeńska AP
4 Zjednoczeni Żarów
5 Gryf Świdnica

Grupa 4:

1 UKS Lechia Dzierżoniów
2 Pogoń Pieszyce
3 AP Dzierżoniów
4 Bielawianka Bielawa
5 UKS Bielawianka Bielawa
6 Victoria Tuszyn

Grupa 5:

1 Piławianka Piława Górna
2 Pogoń Pieszyce II
3 AP Dzierżoniów II
4 UKS Bielawianka Bielawa
5 Koliber Uciechów
6 LKS Gilów

 

Żak:

Grupa 1:

1 UKS Lechia Dzierżoniów
2 Pogoń Pieszyce
3 Zieloni Łagiewniki
4 AP Dzierżoniów

Grupa 2:

1 Pogoń Pieszyce II
2 Victoria Tuszyn
3 AP Dzierżoniów II
4 Pilawianka Piława

Grupa 3:

1 Gryf Świdnica
2 AP 13 Jarosława Lato
3 AP 13 Jarosława Lato II
4 Wierzbianka Wierzbna

Grupa 4:

1 PoloniA-Stal Świdnica I
2 PoloniA-Stal Świdnica II
3 Polonia Świdnica Żeńska AP
4 Victoria Świebodzice

Grupa 5:

1 Nysa Kłaczyna
2 Silesia Żarów
3 Karolina Jaworzyna Śląska
4 PUO Wisniowa dogłosili
5 Grom Witków

 

Skrzat:

Grupa 1:

1 UKS Lechia Dzierżoniów
2 AP Dzierżoniów
3 Pogoń Pieszyce
4 Piławianka Piława Górna
5 Niemczanka Niemcza
6 Zieloni Łagiewniki

Grupa 2:

1 Gryf Świdnica
2 AP 13 Jarosława Lato
3 AP 13 Jarosława Lato II
4 Herbapol Stanowice
5 Polonia Świdnica Żeńska AP

Grupa 3:

1 Karolina Jaworzyna Śląska
2 Zjednoczeni Żarów
3 Silesia Żarów
4 Victoria Świebodzice

Grupa 4:

1 LKS Bystrzyca Górna
2 LKS Bystrzyca Górna II
3 Polonia-Stal Świdnica
4 DabroBau Makowcie
5 DabroBau Makowcie II

© 2019 DolZP