Kontakt

Dolnośląski Związek Piłki Nożnej

ul. Oporowska 62
53-434 Wrocław
NIP: 897-16-54-317
REGON: 932621249

Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek od godziny 8 do 16

nr konta: 61 1090 2503 0000 0006 3000 0960
nr konta e-delegacje sędziowskie DZPN: 19 1090 2503 0000 0001 1633 1523

nr konta do licencji sędziowskich: 65 1090 2503 0000 0001 1518 9393 

 

Pracownicy Biura Dolnośląskiego ZPN:

e-mail: dzpn@dolnoslaskizpn.pl

Dariusz Machiński – Wiceprezes ds. organizacyjno-finansowych
e-mail: dariusz.machinski@dolnoslaskizpn.pl
telefon: 791 000 702

Marek Mazur – Trener Koordynator, Wydział młodzieżowy, Rozgrywki Trampkarz/Młodzik
e-mail: marek.mazur@dolnoslaskizpn.pl
telefon: 507 144 041 – kontakt w godzinach od 8 do 16 od poniedziałku do piątku

Krzysztof Dymczak – Licencje Klubowe, Transfery, Rejestracja zawodników,
e-mail: krzysztof.dymczak@dolnoslaskizpn.pl
telefon: 662 196 232 – kontakt w godzinach od 8 do 16 od poniedziałku do piątku

Andrzej Marecik – Transfery, Rejestracja zawodników, E-delegacje, 
e-mail: andrzej.marecik@dolnoslaskizpn.pl
telefon: 693 570 400 – kontakt w godzinach od 8 do 16 od poniedziałku do piątku

Filip Dębski – Rozgrywki Senior/Junior, Dyscyplina
e-mail: filip.debski@dolnoslaskizpn.pl
telefon: 509 666 417 – kontakt w godzinach od 8 do 16 od poniedziałku do piątku

Marlena Skawska – Faktury, rozliczenia finansowe klubów, E-delegacje/Licencje Sędziowskie
e-mail: marlena.skawska@dolnoslaskizpn.pl
telefon: 695 660 700 – kontakt w godzinach od 8 do 16 od poniedziałku do piątku

Maciej Bielski – Licencje Trenerskie/ Kursy Trenerskie
e-mail: maciej.bielski@dolnoslaskizpn.pl, maciej.bielski@pzpn.pl
telefon: 798 171 759 – kontakt w godzinach od 8 do 16 od poniedziałku do piątku

Beata Balińska – Główna Księgowa
e-mail: beata.balinska@dolnoslaskizpn.pl
telefon: 604 947 970 – preferowany kontakt mailowy

Anna Kwiecień – Inspektor Ochrony Danych
e-mail: iod@dolnoslaskizpn.pl

Podokręg Wałbrzych

e-mail: walbrzych@dolnoslaskizpn.pl

Dariusz Stachurski – Dyrektor biura
e-mail: dariusz.stachurski@dolnoslaskizpn.pl
telefon: 602 781 868

Łukasz Nijander – Referent – rozgrywki seniorskie/młodzieżowe
e-mail: lukasz.nijander@dolnoslaskizpn.pl
telefon: 885 500 300

Podokręg Jelenia Góra

e-mail: jeleniagora@dolnoslaskizpn.pl

Kamil Wieliczko – Dyrektor biura
e-mail: kamil.wieliczko@dolnoslaskizpn.pl
telefon: 697 960 900

Bartosz Gęca – Trener koordynator strefy Jelenia Góra, Rozgrywki młodzieżowe, Licencje/kursy trenerskie
e-mail: bartosz.geca@dolnoslaskizpn.pl
telefon: 695 820 900

Podokręg Legnica

e-mail: legnica@dolnoslaskizpn.pl

Adam Michalik – Dyrektor biura
e-mail: adam.michalik@dolnoslaskizpn.pl
telefon: 723 529 967

Maciej Cygan – Referent – Rozgrywki seniorskie, Transfery/Rejestracja zawodników, Licencje klubowe, Dyscyplina
e-mail: maciej.cygan@dolnoslaskizpn.pl
telefon: 609 158 245

Chrystian Serkies – Trener koordynator strefy Legnica, Rozgrywki młodzieżowe, Licencje/kursy trenerskie
e-mail: chrystian.serkies@dolnoslaskizpn.pl
telefon: 606 360 524

© 2021 DolZP