Licencje Trenerskie

Wydział Szkolenia Dolnośląskiego ZPN informuje, że wnioski o przedłużenie licencji trenerskich należy składać do dnia 31.12.2021 poprzez indywidulany profil trenerski na platformie PZPN 24 w zakładce “wydarzenia”.

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z nową uchwałą w sprawie licencji trenerskich (Uchwała nr IV/63 z dnia 20 kwietnia 2017 roku  Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie licencji trenerskich uprawniających do prowadzenia zespołów uczestniczących w rozgrywkach piłki nożnej w Polsce), licencje można przedłużać tylko na 3 lata posiadając certyfikaty z minimum 15 h kursokonferencji z ostatnich trzech lat (2021,2020,2019).

Poniżej stosowna Uchwał Zarządu PZPN

Szanowni Państwo, Polski Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o przyznaniu certyfikatów uczestnikom szkoleń Mobilnej Akademii Młodych Orłów.
Poniżej szczegółowe informacje

Pismo_Certyfikacja_szkoleń_MobilneAMO

Informujemy również, że  licencje wydane w trybie nadzwyczajnym można otrzymać do 31. Grudnia danego roku spełniając wszystkie warunki licencyjne oraz wnosząc opłatę zgodną z uchwałą.

Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej przyjął nową uchwałę w sprawie licencji trenerskich uprawniających do prowadzenia zespołów uczestniczących w rozgrywkach piłki nożnej w Polsce.
Uchwala nr IV63 z dnia 20 04 2017r – Licencje trenerskie
Poniżej  link do artykułu w którym Dariusz Pasieka Szef Kształcenia i Licencjonowania Trenerów PZPN omawia kilka kluczowych zmian uchwały.
https://www.laczynaspilka.pl/federacja/nowa-uchwala-licencjonowania-trenerow-dariusz-pasieka-objasnia-kluczowe-zmiany1 

APLIKACJA ODBYWA SIĘ TYLKO ZA POŚREDNICTWEM PORTALU PZPN

Instrukcja video zakładania konta

Instrukcja aplikacji przedłużenia lub przyznania licencji trenerskich

© 2021 DolZP