Dolnośląski Związek Piłki Nożnej

oficjalny serwis

Licencje Trenerskie

Wydział Szkolenia Dolnośląskiego ZPN informuje, że ze względu na sytuację związaną z pandemią korona wirusa, jest możliwość przedłużenia licencji trenerskiej bez wymaganej liczby godzin z kursokonferencji o 1 rok tj. do 31.12.2021. Jednakże osoby, które skorzystają z tego przywileju, na koniec roku 2021 będą musiały posiadać wymagane 15 godzin odbytych kursokonferencji z trzech ostatnich lat aby dalej przedłużyć licencję. Wniosek o przedłużenie licencji należy złożyć do 31.12.2020 roku poprzez platformę PZPN 24. Poniżej stosowna Uchwał Zarządu PZPN
Szanowni Państwo, Polski Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o przyznaniu certyfikatów uczestnikom szkoleń Mobilnej Akademii Młodych Orłów.
Poniżej szczegółowe informacje Pismo_Certyfikacja_szkoleń_MobilneAMO
FAKTURY ZA UDZIAŁ W KURSACH TRENERSKICH
 Od 1 stycznia 2020 r. obowiązują nowe zasady wystawiania faktur za kursy UEFA . Zanim dokonacie wpłaty upewnijcie się Państwo czy robicie to jako osoba prywatna czy chcecie otrzymać fakturę na klub, szkołę itp. Faktury  będziemy wystawiać wyłącznie POD WARUNKIEM ZAMIESZCZENIA NA DOWODZIE WPŁATY NIP-u i Nazwy odbiorcy faktury (klub, szkołę itp.). BEZ TYCH DANYCH OTRZYMANIE FAKTURY BĘDZIE NIEMOŻLIWE.

Uprawnienia trenerskie
Poniżej przedstawiamy nową Uchwałę odnośnie licencji trenerskich. Prosimy o zapoznanie się z nowymi przepisami
Uchwała nr IV63 z dnia 20.04.2017r. – Licencje trenerskie
Licencje Trenerskie można sprawdzać na stronie
https://www.laczynaspilka.pl/trenerzy,1.html
Jednocześnie informujemy, że zgodnie z nową uchwałą w sprawie licencji trenerskich (Uchwała nr IV/63 z dnia 20 kwietnia 2017 roku  Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie licencji trenerskich uprawniających do prowadzenia zespołów uczestniczących w rozgrywkach piłki nożnej w Polsce), licencje można przedłużać tylko na 3 lata posiadając certyfikaty z minimum 15 h kursokonferencji z ostatnich trzech lat (2015,2016,2017). Można odbyć wymagane 15 h w jednym roku. Informujemy również, że  licencje wydane w trybie nadzwyczajnym można otrzymać do 31. Grudnia spełniając wszystkie warunki licencyjne oraz wnosząc opłatę zgodną z uchwałą. Poniżej nowa uchwała
Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej przyjął nową uchwałę w sprawie licencji trenerskich uprawniających do prowadzenia zespołów uczestniczących w rozgrywkach piłki nożnej w Polsce.
Uchwala nr IV63 z dnia 20 04 2017r – Licencje trenerskie
Poniżej  link do artykułu w którym Dariusz Pasieka Szef Kształcenia i Licencjonowania Trenerów PZPN omawia kilka kluczowych zmian uchwały.
https://www.laczynaspilka.pl/federacja/nowa-uchwala-licencjonowania-trenerow-dariusz-pasieka-objasnia-kluczowe-zmiany1 

APLIKACJA ODBYWA SIĘ TYLKO ZA POŚREDNICTWEM PORTALU PZPN

Instrukcja video zakładania konta Instrukcja aplikacji przedłużenia lub przyznania licencji trenerskich

© 2019 DolZP

Kategorie