Dolnośląski Związek Piłki Nożnej

oficjalny serwis

Szkolenia KS Wrocław

Komunikat szkoleniowy nr 4 Egzaminy teoretyczne


Grupy szkoleniowe – jesień 2020

Komunikat szkoleniowy nr 2


Realizujemy kolejny projekt w rozwoju naszego KS. Zgodnie z zapowiedzią, utworzyliśmy dysk szkoleniowy, który będzie służył nam w najbliższym czasie. Poniżej udostępniamy Wam instrukcję postępowania. Bardzo Was proszę, abyście dzielili się tam ciekawymi sytuacjami z Waszych meczów, które moglibyśmy wykorzystać w celach szkoleniowych (prośbę kieruję również do sędziów ligowych). Proszę również, aby wszystkie Wasze samooceny były dodawane właśnie na ten dysk (bez wysyłania ich odrębnymi mailami) – dzięki temu będziemy mogli pracować systematycznie i utrzymamy porządek. Jest to nowa inicjatywa. Wymaga zaangażowania wielu osób. Wiem, że mamy w swoim środowisku dużo ambitnych osób. Dlatego też liczę, że projekt ten trafi na podatny grunt i będzie ciekawym narzędziem szkoleniowym dla nas wszystkich.

Komunikat szkoleniowy nr 3


06.08.2020 r.
W najbliższych dniach odbędą się 3 szkolenia online dotyczące najnowszych zmian w Przepisach Gry. Każde w innym terminie, tak aby móc wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie. Szkolenie jest obowiązkowe dla wszystkich sędziów i obserwatorów. Zostanie przeprowadzone za pośrednictwem “Zoom’a”. Przewidywany czas trwania – ok. 40 minut. Bardzo proszę wszystkie osoby, które jeszcze nie zgłosiły się na szkolenie, aby uczyniły to poprzez wysłanie maila na adres “szkoleniekswroclaw@gmail.com” i podanie w TYTULE wiadomości terminu, który najbardziej odpowiada. Np. “Sylwestrzak, 06.08”.
W odpowiedzi, najpóźniej w dniu szkolenia, osoby te otrzymają link z zaproszeniem na szkolenie. Po zalogowaniu się proszę o wyłączenie mikrofonów i kamer. Prośba również o zapewnienie sobie możliwie najlepszego łącza internetowego.
Poniżej przedstawiam terminy szkoleń:
06.08, g. 20 (ostatnie wolne miejsca)
11.08, g. 21
13.08, g. 21
Szkoleniowiec KS Wrocław
Damian Sylwestrzak

Kary indywidualne dla osób funkcyjnych – do pobrania


© 2019 DolZP

Kategorie