Dolnośląski Związek Piłki Nożnej

oficjalny serwis

Szkolenia KS Wrocław

06.08.2020 r.
W najbliższych dniach odbędą się 3 szkolenia online dotyczące najnowszych zmian w Przepisach Gry. Każde w innym terminie, tak aby móc wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie. Szkolenie jest obowiązkowe dla wszystkich sędziów i obserwatorów. Zostanie przeprowadzone za pośrednictwem “Zoom’a”. Przewidywany czas trwania – ok. 40 minut. Bardzo proszę wszystkie osoby, które jeszcze nie zgłosiły się na szkolenie, aby uczyniły to poprzez wysłanie maila na adres “szkoleniekswroclaw@gmail.com” i podanie w TYTULE wiadomości terminu, który najbardziej odpowiada. Np. “Sylwestrzak, 06.08”.
W odpowiedzi, najpóźniej w dniu szkolenia, osoby te otrzymają link z zaproszeniem na szkolenie. Po zalogowaniu się proszę o wyłączenie mikrofonów i kamer. Prośba również o zapewnienie sobie możliwie najlepszego łącza internetowego.
Poniżej przedstawiam terminy szkoleń:
06.08, g. 20 (ostatnie wolne miejsca)
11.08, g. 21
13.08, g. 21
Szkoleniowiec KS Wrocław
Damian Sylwestrzak

Kary indywidualne dla osób funkcyjnych – do pobrania


Przedstawiam podział na grupy szkoleniowe wraz z terminami/miejscami szkoleń. Przypominam, że przynależność jest dobrowolna – jeśli ktoś nie chce brać udziału w projekcie, czekam na maila z informacją o rezygnacji na szkoleniekswroclaw@gmail.com do dnia 06.09 (wcześniej proponuję zapoznać się dla pewności z regulaminem KSW).

Uczestnicząc w szkoleniach wchodzicie w dynamiczną i ciekawą formę nauki. Implementujemy standardy obowiązujące na szczeblu centralnym. Będziecie na bieżąco z trendami sędziowskimi, a przy okazji – będziemy obserwować jak się rozwijacie.
Przypominam, że pierwsze zajęcia teoretyczne rozpoczynają się od testu filmowego UEFA 2019:1 (nie dotyczy kursantów). Na treningu praktycznym będziecie mieli okazję sprawdzić swoje siły m.in. w popularnym ‘yo-yo’.
Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi prowadzących, otrzymujecie naprawdę bardzo dużo. Proszę doceńcie to. Od Was zależy, jak wykorzystacie tą wiedzę. Biorąc pod uwagę duże zainteresowanie – chcemy, aby do grup szkoleniowych należały TYLKO osoby zaangażowane i ambitne. Oceniamy to po Waszej postawie na zajęciach (obecności, aktywność) czy wynikach (testy).

KILKA KWESTII ORGANIZACYJNYCH
– Osobami do kontaktu są dla Was bezpośrednio prowadzący grupy, ewentualnie szkoleniekswroclaw@gmail.com do wiadomości- Wszystkie zgłoszenia nieobecności dokonujecie bezpośrednio do prowadzących (brak zgłoszenia PRZED szkoleniem skutkuje uznaniem nieobecności za nieusprawiedliwioną)- Podobnie jak w poprzedniej rundzie – odbędą się wszystkie z założonych szkoleń. Proszę nie pisać zapytań “czy będzie szkolenie…”. W sytuacjach losowych, poinformujemy Was o odwołanym szkoleniu. Każda grupa ma co najmniej 2 prowadzących po to, aby wzajemnie się uzupełniać.
Raz w miesiącu organizujemy również szkolenia otwarte. Wszystkie szczegóły odnajdziecie w tabelce.

do pobrania


Realizujemy kolejny projekt w rozwoju naszego KS. Zgodnie z zapowiedzią, utworzyliśmy dysk szkoleniowy, który będzie służył nam w najbliższym czasie. Poniżej udostępniamy Wam instrukcję postępowania. Bardzo Was proszę, abyście dzielili się tam ciekawymi sytuacjami z Waszych meczów, które moglibyśmy wykorzystać w celach szkoleniowych (prośbę kieruję również do sędziów ligowych). Proszę również, aby wszystkie Wasze samooceny były dodawane właśnie na ten dysk (bez wysyłania ich odrębnymi mailami) – dzięki temu będziemy mogli pracować systematycznie i utrzymamy porządek. Jest to nowa inicjatywa. Wymaga zaangażowania wielu osób. Wiem, że mamy w swoim środowisku dużo ambitnych osób. Dlatego też liczę, że projekt ten trafi na podatny grunt i będzie ciekawym narzędziem szkoleniowym dla nas wszystkich.

Instrukcja umieszczania klipów KSW

© 2019 DolZP

Kategorie