Dolnośląski Związek Piłki Nożnej

oficjalny serwis

Menu

Komisje / Wydziały

KOMISJE DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

KOMISJA ODWOŁAWCZA DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

  1. MARCIN ILKÓW – PRZEWODNICZĄCY
  2. JERZY CIESIUL – WICEPRZEWODNICZĄCY
  3. MIECZYSŁAW MAĆKOWIAK – CZŁONEK
  4. PIOTR JELONEK – CZŁONEK
  5. ANDRZEJ JUSZCZYK – CZŁONEK
  6. MACIEJ ŻYŁKA – CZŁONEK
  7. ŁUKASZ DZIERGWA – CZŁONEK

KOMISJA DYSCYPLINARNA DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

  1. JAN RUSIN – PRZEWODNICZĄCY
  2. FILIP DĘBSKI – WICEPRZEWODNICZĄCY
  3. ZBIGNIEW OWCZAREK – SEKRETARZ
  4. ZBIGNIEW MAKOWSKI – CZŁONEK
  5. KAZIMIERZ KOCISZEWSKI – CZŁONEK
  6. JAN PIETRZYK – CZŁONEK
  7. JULIAN BINAS – CZŁONEK
  8. JULIUSZ GÓRNICKI – CZŁONEK
  9. KAZIMIERZ HORYD – CZŁONEK
  10. MIECZYSŁAW GABSZEWICZ – CZŁONEK

 KOMISJA DS. ROZGRYWEK DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

  1. GRZEGORZ  BOBIŃSKI – PRZEWODNICZĄCY
  2. MARCIN KWIECIEŃ – WICEPRZEWODNICZĄCY
  3. FILIP DĘBSKI – SEKRETARZ
  4. MARLENA SKAWSKA – CZŁONEK

WYDZIAŁ SZKOLENIA

  1. KRZYSZTOF PALUSZEK – PRZEWODNICZĄCY
  2. TADEUSZ PAWŁOWSKI – WICEPRZEWODNICZĄCY
  3. KONRAD ŁĄGIEWCZYK – SEKRETARZ
  4. PIOTR PIWOWARCZYK – CZŁONEK
  5. MARIAN BACH – CZŁONEK
  6. MAREK MAZUR – CZŁONEK
  7. ADAM CIUPIŃSKI – CZŁONEK
  8. SEBASTIAN BEDNARZ – CZŁONEK
  9. PAWEŁ SIBIK – CZŁONEK
  10. GRZEGORZ KOWALSKI – CZŁONEK
  11. LESZEK DULAT – CZŁONEK
  12. EUGENIUSZ OLEŚKIEWICZ – CZŁONEK
  13. JACEK KOŁODZIEJCZYK – CZŁONEK

KOMISJA DS. LICENCJI TRENERSKICH DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

  1. KRZYSZTOF PALUSZEK – PRZEWODNICZĄCY
  2. MACIEJ BIELSKI – SEKRETARZ
  3. GRZEGORZ KOWALSKI – CZŁONEK

KOMISJA DS. LICENCJI SĘDZIOWSKICH DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

  1. ANDRZEJ BOLISĘGA – PRZEWODNICZĄCY
  2. MARIAN PYZAŁKA – WICEPRZEWODNICZĄCY
  3. KORNEL PASZKIEWICZ – CZŁONEK
  4. FILIP DĘBSKI – CZŁONEK
  5. DARIUSZ WITKOWSKI – CZŁONEK

KOMISJA ETYKI I FAIR PLAY  DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

  1. KRYSTIAN KOSZTYŁA – PRZEWODNICZĄCY
  2. ZBIGNIEW SIEJA – WICEPRZEWODNICZĄCY
  3. JAN DZIADYK – SEKRETARZ

KOMISJA DS. WSPÓŁPRACY ZAGRANICZNEJ  DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

  1. PAWEŁ WECHTA

ZWIĄZKOWA KOMISJA ODWOŁAWCZA DS. LICENCJI KLUBOWYCH DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

  1. ADAM KOWNACKI – PRZEWODNICZĄCY
  2. ANDRZEJ OCZKOŚ – WICEPRZEWODNICZĄCY
  3. PIOTR KURIATA – SEKRETARZ

 KOMISJA DS. FUTSALU

  1. JANUSZ CYGAN – PRZEWODNICZĄCY
  2. SEBASTIAN BEDNARZ – WICEPRZEWODNICZĄCY
  3. WALDEMAR CHMIELEWSKI – CZŁONEK
  4. DAMIAN GRABOWSKI – CZŁONEK
  5. MAREK BORGMAN – CZŁONEK
  6. GRZEGORZ JĘDRYSIAK – CZŁONEK
  7. SZYMON CZECZKO – CZŁONEK

KOMISJA DS. PIŁKARSTWA KOBIECEGO

  1. PATRYCJA POŻERSKA – PRZEWODNICZĄCA
  2. ANNA BOCIAN – CZŁONEK
  3. JOANNA PŁONOWSKA – CZŁONEK
  4. MONIKA KOZIARSKA – CZŁONEK
  5. WOJCIECH BASIUK – CZŁONEK
  6. ADAM CIUPIŃSKI – CZŁONEK
  7. ARTUR PRZYBYŁ – CZŁONEK

KOMISJA DS. BEZPIECZEŃSTWA NA OBIEKTACH PIŁKARSKICH DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

  1. DARIUSZ WITKOWSKI – PRZEWODNICZĄCY
  2. ZBIGNIEW OWCZAREK – WICEPRZEWODNICZĄCY
  3. MARCIN PSIUCH – CZŁONEK
  4. WIESŁAW JURKOWSKI – CZŁONEK
  5. RAFAŁ ZAGÓRSKI – CZŁONEK
  6. ŁUKASZ CZAJKOWSKI – CZŁONEK
  7. KRZYSZTOF JAHN – CZŁONEK
  8. FILIP DĘBSKI– CZŁONEK
  9. ANDRZEJ MODRZEJOWSKI – CZŁONEK
  10. MAREK JANUSZ – CZŁONEK

KOMISJA DS. WSPÓŁPRACY z SAMORZĄDEM TERYTORIALNYM

  1. DARIUSZ STACHURSKI – PRZEWODNICZĄCY
  2. PAWEŁ WECHTA – WICEPRZEWODNICZĄCY

KOMISJA DS. WSPÓŁPRACY z LZS

  1. ANDRZEJ CYWIŃSKI – PRZEWODNICZĄCY
  2. LESZEK NOWORÓL – CZŁONEK
  3. WIESŁAW JASIŃSKI – CZŁONEK
  4. PIOTR ROSTKOWSKI – CZŁONEK
  5. ZBIGNIEW MAŁYSA – CZŁONEK
  6. ZBIGNIEW ŻUROWSKI – CZŁONEK
  7. STANISŁAW MYTYCH – CZŁONEK
  8. JACEK ŁĄGIEWCZYK – CZŁONEK
  9. GRZEGORZ GURAJEC- CZŁONEK

 KOMISJA DS. ODZNACZEŃ ORAZ KOŁO SENIORA

  1. KAZIMIERZ HORYD – PRZEWODNICZĄCY

KOMISJA DS. LICENCJI KLUBOWYCH DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

  1. WOJCIECH BOCHNAK – PRZEWODNICZĄCY
  2. ŁUKASZ ZYGADŁO – CZŁONEK
  3. KRZYSZTOF DYMCZAK – CZŁONEK
  4. ZBIGNIEW PASIECZNIK – CZŁONEK

KOMISJA DS. OPINIOWANIA I UZGADNIANIA PROJEKTÓW BUDOWY, PRZEBUDOWY I MODERNIZACJI OBIEKTÓW SPORTOWO-PIŁKARSKICH

  1. DARIUSZ WITKOWSKI – PRZEWODNICZĄCY
  2. GRZEGORZ ZYCH – WICEPRZEWODNICZĄCY
  3. MACIEJ ŻYŁKA – SEKRETARZ
  4. PAWEŁ ZAKRZEWSKI – CZŁONEK
  5. ANDRZEJ BOLISĘGA – CZŁONEK
  6. JAROSŁAW GROBELNY – CZŁONEK
  7. ADAM KACHNU – CZŁONEK

© 2019 DolZP

Kategorie