Szukaj
Close this search box.

Komisje / Wydziały

KOMISJA ODWOŁAWCZA DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ
MACIEJ ŻYŁKA PRZEWODNICZĄCY KOMISJI ODWOŁAWCZEJ
JERZY CIESIUL WICEPRZEWODNICZĄCY KOMISJI ODWOŁAWCZEJ
NORBERT GŁĄB CZŁONEK KOMISJI
MATEUSZ LOMBARDO CZŁONEK KOMISJI
ANNA BOCIAN CZŁONEK KOMISJI
DANIEL SROKA CZŁONEK KOMISJI
PIOTR OCHMAN CZŁONEK KOMISJI
DAWID PŁACZKIEWICZ CZŁONEK KOMISJI
WYDZIAŁ DYSCYPLINY DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ
MARCIN PŁACHTA PRZEWODNICZĄCY WYDZIAŁU DYSCYPLINY
FILIP DĘBSKI WICEPRZEWODNICZĄCY WYDZIAŁU DYSCYPLINY
KAZIMIERZ HORYD SEKRETARZ
ŁUKASZ WOŚ CZŁONEK KOMISJI
ROMAN WOJNO CZŁONEK KOMISJI
EMIL CHLEBOSZ CZŁONEK KOMISJI
ANDRZEJ BADERMANN CZŁONEK KOMISJI
ŁUKASZ TYROWICZ CZŁONEK KOMISJI
ROBERT RONGIERS CZŁONEK KOMISJI
ILONA JOŃSKA CZŁONEK KOMISJI
ŁUKASZ NIJANDER CZŁONEK KOMISJI
TOMASZ BIEL CZŁONEK KOMISJI
KAZIMIERZ KOCISZEWSKI CZŁONEK KOMISJI
GRZEGORZ SZULC CZŁONEK KOMISJI
RAFAŁ KARWACKI CZŁONEK KOMISJI
MAREK KODZIK CZŁONEK KOMISJI
KOMISJA DS. ROZGRYWEK DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ
GRZEGORZ BOBIŃSKI PRZEWODNICZĄCY KOMISJI ROZGRYWEK
FILIP DĘBSKI SEKRETARZ
KAZIMIERZ HORYD CZŁONEK KOMISJI
KRZYSZTOF DYMCZAK CZŁONEK KOMISJI
MAREK GRZYWACZ CZŁONEK KOMISJI
JERZY STICH CZŁONEK KOMISJI
TOMASZ STASIŃSKI CZŁONEK KOMISJI
ŁUKASZ NIJANDER CZŁONEK KOMISJI
PIOTR KUSAK CZŁONEK KOMISJI
JACEK WOŁOCH CZŁONEK KOMISJI
KAROL DOROS CZŁONEK KOMISJI
PIOTR OLEKSY CZŁONEK KOMISJI
JANUSZ STEFAŃSKI CZŁONEK KOMISJI
KRZYSZTOF TABAKA CZŁONEK KOMISJI
MARCIN CZYŻECKI CZŁONEK KOMISJI
MICHAŁ GRZYWIŃSKI CZŁONEK KOMISJI
BARTOSZ GĘCA CZŁONEK KOMISJI
GRZEGORZ JUSZCZYK CZŁONEK KOMISJI
BARTŁOMIEJ SONDEJ CZŁONEK KOMISJI
MIECZYSŁAW KUTROWSKI CZŁONEK KOMISJI
TOMASZ GÓRAL CZŁONEK KOMISJI
MARIUSZ RŻANY CZŁONEK KOMISJI
WYDZIAŁ SZKOLENIA DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ
KRZYSZTOF PALUSZEK PRZEWODNICZĄCY WYDZIAŁU
ADAM CIUPIŃSKI SEKRETARZ
MAREK MAZUR TRENER KOORDYNATOR REPREZENTACJI DZPN
MACIEJ BIELSKI KSZTAŁCENIE I LICENCJONOWANIE TRENERÓW
KONRAD ŁĄGIEWCZYK PIŁKA DZIECIĘCA
JANUSZ CYGAN FUTSAL
MACIEJ KUZIOMKO KOORDYNATOR PROJEKTU MAMO, TRENER REPREZENTACJI U-12, TURNIEJE ŻAK ORLIK strefa WROCŁAW
MARIAN BACH TRENER KOORDYNATOR WAŁBRZYCH
CHRYSTIAN SERKIES TRENER KOORDYNATOR LEGNICA
BARTOSZ GĘCA TRENER KOORDYNATOR JELENIA GÓRA
PIOTR BARTYZEL KOORDYNATOR PROJEKTU MAMO, TRENER REPREZENTACJI U-12
ARKADIUSZ BATOR DS. PIŁKARSTWA AMATORSKIEGO – SENIORZY
KOMISJA DS. LICENCJI TRENERSKICH DZPN
KRZYSZTOF PALUSZEK PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
MACIEJ BIELSKI WICEPRZEWODNICZĄCY KOMISJI
ADAM CIUPIŃSKI CZŁONEK KOMISJI
CHRYSTIAN SERKIES CZŁONEK KOMISJI
MARIAN BACH CZŁONEK KOMISJI
RAFAŁ KOKO CZŁONEK KOMISJI
DAMIAN KWAŚNIK CZŁONEK KOMISJI
KOMISJA DS. FUTSALU
JANUSZ CYGAN PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
SZYMON CZECZKO CZŁONEK KOMISJI
JAKUB ORLIŃSKI CZŁONEK KOMISJI
PRZEMYSŁAW OLECHOWSKI CZŁONEK KOMISJI
WITOLD JAKUBAS CZŁONEK KOMISJI
RAFAŁ KWIATKOWSKI CZŁONEK KOMISJI
KOMISJA DS. PIŁKARSTWA KOBIECEGO
ADAM CIUPIŃSKI PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
KRZYSZTOF PALUSZEK WICEPRZEWODNICZĄCY KOMISJI
KAMIA CZUDECKA CZŁONEK KOMISJI
KAROLINA OSTROWSKA CZŁONEK KOMISJI
ALEKSANDRA MALINOWSKA CZŁONEK KOMISJI
KOMISJA DS. BEZPIECZEŃSTWA NA OBIEKTACH PIŁKARSKICH DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ
DARIUSZ WITKOWSKI PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
WIESŁAW JURKOWSKI SEKRETARZ
ŁUKASZ CZAJKOWSKI CZŁONEK KOMISJI
MARCIN PSIUCH CZŁONEK KOMISJI
ANDRZEJ MODRZEJOWSKI CZŁONEK KOMISJI
FILIP DĘBSKI CZŁONEK KOMISJI
ZBIGNIEW OWCZAREK CZŁONEK KOMISJI
PIOTR OLEKSY CZŁONEK KOMISJI
KOMISJA DS. LICENCJI KLUBOWYCH DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ
WOJCIECH BOCHNAK PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
KRZYSZTOF DYMCZAK SEKRETARZ
MACIEJ WERTELECKI CZŁONEK KOMISJI
ZBIGNIEW ZGODA CZŁONEK KOMISJI
KAROL DOROS CZŁONEK KOMISJI
ANDRZEJ DOMIN CZŁONEK KOMISJI
DARIUSZ STACHURSKI CZŁONEK KOMISJI
KAMIL WIELICZKO CZŁONEK KOMISJI
PAWEŁ PASZKOWSKI CZŁONEK KOMISJI
KOMISJA DS. MEDIÓW
PAWEŁ KOŚCIÓŁEK PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
ADAM MICHALIK WICEPRZEWODNICZĄCY KOMISJI
ALEKSANDRA SZUMSKA CZŁONEK KOMISJI
PIOTR KUBAN CZŁONEK KOMISJI
ŁUKASZ HARAŹNY CZŁONEK KOMISJI
PIOTR PIETRASZEK CZŁONEK KOMISJI
ROBERT RADCZAK CZŁONEK KOMISJI
MACIEJ MATWIEJ CZŁONEK KOMISJI
FILIP MACUDA CZŁONEK KOMISJI
MICHAŁ SAŁKOWSKI CZŁONEK KOMISJI
RADOSŁAW RADCZAK CZŁONEK KOMISJI
KOMISJA DS. LICENCJI SĘDZIOWSKICH DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ
KONRAD MANDŻEJEWSKI PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
MARIAN PYZAŁKA CZŁONEK KOMISJI
JAKUB BEDNAREK CZŁONEK KOMISJI
AGNIESZKA SUDEJKO CZŁONEK KOMISJI
KOMISJA ODWOŁAWCZA DS. LICENCJI KLUBOWYCH DOLNOŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ
PIOTR MARCZUK PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
ŁUKASZ WUSTINGER CZŁONEK KOMISJI
TOMASZ KUCHARSKI CZŁONEK KOMISJI
ANDRZEJ WŁODARCZYK CZŁONEK KOMISJI
PIOTR BIEŃKOWSKI CZŁONEK KOMISJI
KOMISJA DS. WSPÓŁPRACY Z SAMORZĄDEM TERYTORIALNYM
DARIUSZ STACHURSKI PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
KOMISJA DS. WSPÓŁPRACY Z LZS
ANDRZEJ CYWIŃSKI PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
KOMISJA DS. ODZNACZEŃ ORAZ KOŁO SENIORA
ZBIGNIEW MITERA PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
KOMISJA DS. WSPÓŁPRACY Z JEDNOSTAMI BUDŻETOWYMI, OSIK
KONRAD TKACZYK PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
KOMISJA DS. LICENCJI KLUBOWYCH III LIGI GRUPY III
WOJCIECH BOCHNAK (DOLNOŚLĄSKI ZPN) PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
KRZYSZTOF DUDZIŃSKI (ŚLĄSKI ZPN) WICEPRZEWODNICZĄCY KOMISJI
KRZYSZTOF DYMCZAK (DOLNOŚLĄSKI ZPN) SEKRETARZ
WALDEMAR NIECZKOWSKI (LUBUSKI ZPN) CZŁONEK KOMISJI
ANDRZEJ GRACZYK (LUBUSKI ZPN) CZŁONEK KOMISJI
JÓZEF PALICA (OPOLSKI ZPN) CZŁONEK KOMISJI
ALFRED NOWAK (OPOLSKI ZPN) CZŁONEK KOMISJI
MACIEJ WERTELECKI (DOLNOŚLĄSKI ZPN) CZŁONEK KOMISJI
ADAM PTASIŃSKI (ŚLĄSKI ZPN) CZŁONEK KOMISJI
KOMISJA ODWOŁAWCZA DS. LICENCJI KLUBOWYCH III LIGI GRUPY III
ANDRZEJ WOJTANOWICZ (ŚLĄSKI ZPN) PRZEWODNICZĄCY KOMISJI
MARLENA SKAWSKA (DOLNOŚLĄSKI ZPN) WICEPRZEWODNICZĄCY KOMISJI
WIESŁAW KORONOWICZ (LUBUSKI ZPN) SEKRETARZ

© 2021 DolZP