UPRAWNIENIA SĘDZIÓW NA SEZON 2018/2019

TOP AMATOR A

  1. Paszkiewicz Kornel
  2. Tarnowski Sebastian

TOP AMATOR B

  1. Sylwestrzak Damian – awans

III LIGA – TOP AMATOR C

  1. Maj Mateusz
  2. Sarżyński Hubert
  3. Kucharczyk Paweł – awans

ASYSTENT SZCZEBLA CENTRALNEGO

  1. Hnatkiewicz Michał
  2. Karasewicz Adam – awans – asystent Ekstraklasy
  3. Stępień Krzysztof
  4. Zalewski Jakub

IV LIGA

  1. Bielak Radosław – awans
  2. Hnatkiewicz Michał
  3. Karasewicz Adam
  4. Kasprzyk Radosław
  5. Fajfer Marcin – awans
  6. Habuda Maciej
  7. Nowak Damian
  8. Ogrodnik Patryk – awans
  9. Stępień Krzysztof
  10. Szkutnik Jakub
  11. Żyła Ewa

KLASA “O”

  1. Adamczyk Igor
  2. Domagała Marcin
  3. Dzikon Michał
  4. Foremny Marcin
  5. Jankowiak Michał – awans
  6. Jasina Mariusz
  7. Kędziora Sebastian
  8. Małecki Paweł
  9. Mielcarek Kamil
  10. Michalak Marek – awans
  11. Niewiadomski Grzegorz – awans
  12. Paluch Piotr
  13. Pawlak Karolina
  14. Pondel Tomasz – awans
  15. Terka Bartosz
  16. Tomalski Marcin
  17. Soja Tomasz
  18. Zalewski Jakub

KLASA “A”

  1. Adamczyk Marcin – awans
  2. Buraczewski Eryk
  3. Chorodeński Michał – awans
  4. Damasiewicz Agnieszka
  5. Dmuch Jakub
  6. Hryc Marcin – awans
  7. Kłopotowski Krzysztof
  8. Krej Jakub
  9. Kwinto Jakub – awans
  10. Matyja Tomasz – awans
  11. Orliński Jakub
  12. Ostrowski Wojciech
  13. Piejko Piotr
  14. Polański Marcin
  15. Przystarz Artur
  16. Robert Krzysztof – awans
  17. Samołyk Andrzej
  18. Siwek Maciej – awans
  19. Skalska Karolina
  20. Sroka Marek – awans
  21. Stawicki Paweł
  22. Struski Kamil
  23. Sulikowski Mirosław
  24. Śmieszniak Kamil – awans
  25. Świerczek Rafał
  26. Tomczyk Jakub – awans
  27. Tworzydło Marcin
  28. Urycz Piotr – spadek
  29. Węglewski Grzegorz
  30. Wojciów Marcin
  31. Zembaty Łukasz
  32. Zimny Dominik


LISTA OBSERWATORÓW NA SEZON 2018/2019

SZCZEBEL CENTRALNY

  1. Marian Pyzałka
  2. Andrzej Dymek
  3. Mariusz Kowalski

III LIGA

  1. Zbigniew Pająk

IV LIGA

  1. Robert Grondowy
  2. Andrzej Cichoń
  3. Janusz Buliński
  4. Jarosław Grobelny
  5. Bartosz Szafran

“OKRĘG”

  1. Łukasz Skotnicki
  2. Krzysztof Gładysz
  3. Sebastian Trela
  4. Tomasz Bratkowski

LISTA SĘDZI SZCZEBLA CENTRALNEGO NA SEZON 2018/2019

SĘDZIE (K)

  1. Ewa Żyła
  2. Karolina Pawlak
  3. Agnieszka Damasiewicz

SĘDZIA ASYSTENTKA SZCZEBLA CENTRALNEGO

  1. Karolina Skalska
  2. Alicja Pawlak
  3. Aleksandra Brzezińska

LISTA SĘDZIÓW SZCZEBLA CENTRALNEGO FUTSALU NA SEZON 2018/2019

  1. Jakub Orliński – Ekstraliga
  2. Kamil Struski – Top Amator C