Dolnośląski Związek Piłki Nożnej

oficjalny serwis

Sędziowie i obserwatorzy KS Wrocław

UPRAWNIENIA SĘDZIÓW NA SEZON 2020/2021

TOP AMATOR A

  1. Paszkiewicz Kornel
  2. Sylwestrzak Damian

TOP AMATOR B

  1. Sebastian Tarnowski

III LIGA – TOP AMATOR C

  1. Habuda Maciej
  2. Kasprzyk Radosław
  3. Kucharczyk Paweł
  4. Maj Mateusz

ASYSTENT SZCZEBLA CENTRALNEGO

  1. Hnatkiewicz Michał
  2. Karasewicz Adam
  3. Stępień Krzysztof
  4. Zalewski Jakub

IV LIGA

  1. Bielak Radosław
  2. Dmuch Jakub – awans
  3. Fajfer Marcin
  4. Hnatkiewicz Michał
  5. Karasewicz Adam
  6. Krej Jakub – awans
  7. Małecki Paweł
  8. Maryszczak Dawid
  9. Nowak Damian
  10. Oniszczuk Bartłomiej
  11. Sarżyński Hubert – spadek
  12. Stępień Krzysztof
  13. Szkutnik Jakub
  14. Terka Bartosz
  15. Żyła Ewa

KLASA “O”

  1. Domagała Marcin
  2. Foremny Marcin
  3. Jankowiak Michał
  4. Kędziora Sebastian
  5. Kwinto Jakub
  6. Mielcarek Kamil
  7. Ogrodnik Patryk
  8. Paluch Piotr
  9. Pondel Tomasz
  10. Robert Krzysztof
  11. Soja Tomasz
  12. Sroka Marek
  13. Stawicki Paweł
  14. Śmieszniak Kamil
  15. Tomalski Marcin
  16. Tomczyk Jakub
  17. Zalewski Jakub

KLASA “A”

  1. Adamczyk Marcin
  2. Buraczewski Eryk
  3. Chorodeński Michał
  4. Chruszcz Mateusz
  5. Damasiewicz Agnieszka
  6. Dumycz Damian – awans
  7. Hryc Marcin
  8. Kłopotowski Krzysztof
  9. Matyja Tomasz
  10. Niciński Marcin
  11. Orliński Jakub
  12. Ostrowski Wojciech
  13. Piejko Piotr
  14. Polański Marcin
  15. Przystarz Artur
  16. Samołyk Andrzej
  17. Siwek Szymon – awans
  18. Siwek Maciej
  19. Skalska Karolina
  20. Struski Kamil
  21. Sulikowski Mirosław
  22. Świerczek Rafał
  23. Węglewski Grzegorz
  24. Wojciów Marcin
  25. Zembaty Łukasz

LISTA OBSERWATORÓW NA SEZON 2020/2021

SZCZEBEL CENTRALNY

  1. Marian Pyzałka
  2. Mariusz Kowalski

III LIGA

  1. Zbigniew Pająk

IV LIGA

  1. Robert Grondowy
  2. Andrzej Cichoń
  3. Bartosz Szafran

“OKRĘG”

  1. Janusz Buliński
  2. Łukasz Skotnicki
  3. Krzysztof Gładysz
  4. Jarosław Grobelny
  5. Tomasz Bratkowski

LISTA SĘDZI SZCZEBLA CENTRALNEGO NA SEZON 2020/2021

SĘDZIE (K)

  1. Ewa Żyła
  2. Agnieszka Damasiewicz

SĘDZIA ASYSTENTKA MIĘDZYNARODOWA

  1. Karolina Skalska

SĘDZIA ASYSTENTKA SZCZEBLA CENTRALNEGO

  1. Alicja Pawlak
  2. Aleksandra Brzezińska

LISTA SĘDZIÓW SZCZEBLA CENTRALNEGO FUTSALU NA SEZON 2020/2021

  1. Jakub Orliński – Ekstraliga
  2. Kamil Struski – Top Amator B
  3. Radosław Kasprzyk – Top Amator C

© 2019 DolZP

Kategorie