Sędziowie i Obserwatorzy

UPRAWNIENIA SĘDZIÓW DOLNOŚLĄSKIEGO KOLEGIUM SĘDZIÓW NA SEZON 2022/2023

SĘDZIA MIĘDZYNARODOWY

  1. Sylwestrzak Damian

TOP AMATOR A

  1. Opaliński Marek

TOP AMATOR B

  1. Paszkiewicz Kornel
  2. Tarnowski Sebastian

TOP AMATOR C

  1. Dmuch Jakub
  2. Habuda Maciej
  3. Kasprzyk Radosław
  1. Maj Mateusz
  2. Robert Krzysztof – awans

ASYSTENT SZCZEBLA CENTRALNEGO

GRUPA I

  1. Karasewicz Adam

GRUPA II

  1. Sobiło Łukasz
  1. Hnatkiewicz Michał
  2. Stępień Krzysztof
  3. Szkutnik Jakub – awans

IV LIGA

KS Jelenia Góra

  1. Kuzia Piotr
  2. Kwiecień Maciej – awans

KS Legnica

  1. Abramowicz Rafał
  2. Czukiewski Damian
  3. Dziedzic Krzysztof
  4. Klaska Piotr
  5. Lombardo Mateusz
  6. Nawracaj Marcin
  7. Paluch Aleks
  8. Parysek Robert
  9. Zając Piotr – awans

KS Wałbrzych

  1. Dorocki Adrian
  2. Grabowski Damian
  3. Hupało Oskar
  4. Kozik Wojciech – awans
  5. Teklak Marcin – awans
  6. Zieliński Tomasz

KS Wrocław

  1. Bielak Radosław
  2. Dumycz Damian – awans
  3. Fajfer Marcin
  4. Jankowiak Michał
  5. Kucharczyk Paweł
  6. Kwinto Jakub – awans
  7. Małecki Paweł
  8. Maryszczak Dawid
  9. Oniszczuk Bartłomiej
  10. Szymczak Jakub
  11. Terka Bartosz

LISTA OBSERWATORÓW DOLNOŚLĄSKIEGO KOLEGIUM SĘDZIÓW NA SEZON 2022/2023

SZCZEBEL CENTRALNY

Grupa I – Ekstraklasa i I liga

  1. Kowalski Mariusz

Grupa II – II liga

  1. Jankiewicz Przemysław
  2. Kotlarz Marek
  3. Krawiec Krzysztof

Grupa III – III liga

  1. Bobkiewicz Antonii
  2. Martowicz Tomasz
  3. Urbański Andrzej

IV LIGA

  1. Tomasz Biel – KS Wałbrzych
  2. Marek Grzywacz – KS Wałbrzych
  3. Krzysztof Ławniczak – KS Wałbrzych
  4. Andrzej Prugar – KS Wałbrzych
  5. Robert Zynkowski – KS Wałbrzych
  6. Andrzej Cichoń – KS Wrocław
  7. Robert Grondowy – KS Wrocław
  8. Zbigniew Pająk – KS Wrocław
  9. Andrzej Domin – KS Jelenia Góra
  10. Rafał Jarczewski – KS Jelenia Góra
  11. Zbigniew Mateuszów – KS Jelenia Góra
  12. Dariusz Chojnowski – KS Legnica
  13. Zygmunt Gawroński – KS Legnica
  14. Marek Dłubała – KS Legnica

LISTA SĘDZI SZCZEBLA CENTRALNEGO DOLNOŚLĄSKIEGO KOLEGIUM SĘDZIÓWNA SEZON 2022/2023

SĘDZIE (K)

  1. Aniśko Aleksandra – KS Wrocław
  2. Damasiewicz Agnieszka – KS Wrocław
  3. Stanik Urszula – KS Wałbrzych
  4. Żyła Ewa – KS Wrocław

SĘDZIA ASYSTENTKA SZCZEBLA CENTRALNEGO

  1. Bortkiewicz Izabela – KS Wrocław
  2. Kędzierska Marta – KS Legnica
  3. Pawlak Alicja – KS Wrocław

LISTA SĘDZIÓW SZCZEBLA CENTRALNEGO FUTSALU DOLNOŚLĄSKIEGO KOLEGIUM SĘDZIÓWNA SEZON 2022/2023

MIĘDZYNARODOWY

  1. Damian Grabowski

TOP AMATOR A

  1. Jakub Orliński
  2. Kamil Struski

TOP AMATOR B

  1. Rafał Świerczek
  2. Tomasz Biel
  3. Adrian Dorocki
  4. Sebastian Kwaśny

TOP AMATOR C

  1. Paweł Małecki
  2. Eryk Buraczewski
  3. Radosław Kasprzyk

© 2021 DolZP