Podokręg

Wałbrzych

Dolnośląski Związek Piłki Nożnej

oficjalny serwis

Podział klasy OS, A i B [Wałbrzych]

Poniżej Komisja ds. Rozgrywek Dolnośląskiego ZPN – Podokręg Wałbrzych przedstawia podział grup: Ligi Okręgowej Seniorów, A-klas oraz B-klas.

Start rozgrywek: OS i A-klasy (14-15 sierpnia), B-klasy (29 sierpnia).

Jednocześnie informujemy, że terminarze rozgrywek będą wprowadzone w późniejszym terminie z powodu błędu systemu extranet.

Liga Okręgowa:

1Darbor Bolesławice (B)
2Górnik Wałbrzych (B)
3Grom Witków
4Kryształ Stronie Śląskie
5LKS Bystrzyca Górna (S)
6Nysa Kłodzko (S)
7Orzeł Lubawka (S)
8Pogoń Pieszyce (S)
9Polonia Bystrzyca Kłodzka (B)
10Skałki Stolec
11Unia Bardo (S)
12Venus Nowice
13Victoria Świebodzice
14Włókniarz Kudowa Zdrój
15Zamek Kamieniec Ząbkowicki
16Zjednoczeni Żarów

A-klasa gr. 1:

1AKS Strzegom II (B)
2Czarni Wałbrzych
3Górnik Boguszów Gorce
4Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
5Herbapol Stanowice
6Karolina Jaworzyna Śląska (S)
7KS Walim
8MKS Szczawno Zdrój
9Podgórze Wałbrzych
10Sudety Dziećmorowice
11Unia Bogaczowice
12Włokniarz Głuszyca
13Zagłebie Wałbrzych
14Zdrój Jedlina Zdrój (S)
15Zieloni Mokrzeszów
16Zieloni Mrowiny

A-klasa gr. 2:

1Bielawianka II Bielawa
2Boxmet Piskorzów
3Break Team Roztocznik (B)
4Cukrownik Pszenno (S)
5Czarni Sieniawka
6Delta Słupice
7Klos Lutomia
8Koliber Uciechów
9Lechia Dzierżoniów II (A)
10LKS Gola Świdnicka
11LKS Marcinowice
12Piławianka Piława Górna
13Polonia Zabkowice Śląskie
14STEP Tąpadła/Wiry
15Wierzbianka Wierzbna
16Zieloni Łagiewniki

A-klasa gr. 3:

1ATS Wojbórz
2CIS Brzeźnica
3Czermna Kudowa Zdrój
4Granica Tłumaczów (B)
5Iskra Jaszkowa Dolna
6KS Polanica Zdrój
7Łomniczanka Stara Łomnica
8Orlęta Krosnowice
9Pogoń Duszniki Zdrój
10Sparta Ziębice (S)
11Sudety Międzylesie
12Śnieżnik Domaszków
13Trojan Ladek Zdrój (S)
14Unia Złoty Stok
15Victoria Dębowiec
16Zjednoczeni Ścinawka Średnia

B-klasa gr. 1:

1KP MCK Mieroszów
2Granit Roztoka II
3Huragan Olszany
4Iskra Witków Śląski
5MKS Szczawno Zdrój II
6Nysa Kłaczyna
7Orzeł Witoszów Dolny (S)
8Płomień Dobromierz
9Sokół Kostrza
10Szczyt Boguszów Gorce
11Unia Jaroszów
12Zieloni Mokrzeszów II

B-klasa gr. 2:

1Błękitni Słotwina
2Błyskawica Kalno
3Grom Panków
4LKS Piotrowice Świdnickie
5PUO Wiśniowa (S)
6Silesia Żarów
7Sparta Przełom Pastuchów
8STEP Tąpadła/Wiry II
9Sudety Kątki (S)
10Tęcza Bolesławice
11Zjednoczeni Żarów II
12Zryw Łażany

B-klasa gr. 3:

1Błękitni Owiesno
2Break Team Roztocznik II
3Dąb Mościsko
4Gryf Burkatów
5LKS Bystrzyca Górna II
6LKS Dobrocin
7LKS Gilów
8Piast Jaźwina
9Płomień Makowice (S)
10Płomień Sokolniki
11Sparta Oleszna
12Victoria Tuszyn

B-klasa gr. 4:

1Błękitni Niedźwiedź
2Czarni Braszowice
3Perła Płonica
4Przedborowianka Przedborowa
5Skałki Stolec II
6Spartakus Byczeń
7Ślęża Ciepłowody
8Tarnovia Tarnów
9Wieża Rudnica
10Zamek Kamieniec Ząbkowicki II
11Znicz Lubnów

B-klasa gr. 5:

1Burza Dzikowiec
2Hutnik Szczytna (S)
3Kłos Laski
4LKS Bierkowice
5Piasek Potworów
6Sparta Stary Waliszów
7Tom-Dar Ludwikowice
8WLKS Wambierzyce
9Zamek Gorzanów (S)
10Zamek Trzebieszowice
11Zrzeszeni Niwa

© 2019 DolZP