Puchar Polski Podokręg Wałbrzych

Szanowni Państwo,

Podokręg Wałbrzych Dolnośląskiego ZPN pragnie przedstawić pary I i II rundy Pucharu Polski “Wałbrzych”. Poniżej zestaw par:

1 RUNDA PUCHARU POLSKI -PODOKRĘG WAŁBRZYCH

11 SIERPNIA  2019 R. GODZ. 17.00

GÓRNIK BOGUSZÓW GORCE

 

ZAGŁEBIE WAŁBRZYCH

 

KS WALIM

GWAREK WAŁBRZYCH OJ

MKS SZCZAWNO ZDRÓJ

 

CZARNI WAŁBRZYCH

 

SUDETY DZIEĆMOROWICE

POLONIA-STAL ŚWIDNICA

GÓRNIK NM WAŁBRZYCH

 

ORZEŁ LUBAWKA

 

ZDRÓJ JEDLINA ZDRÓJ

 

GÓRNIK WAŁBRZYCH

POGOŃ PIESZYCE

UNIA BOGACZOWICE

 

WŁÓKNIARZ GŁUSZYCA

 

VICTORIA ŚWIEBODZICE

 

ORZEŁ WITOSZÓW DOLNY

 

BŁĘKITNI SŁOTWINA

AKS GRANIT STRZEGOM

DARBOR BOLESŁAWICE

 

WIERZBIANKA WIERZBNA

 

KŁOS LUTOMIA

 

ZIELONI MROWINY

 

VENUS NOWICE

 

HERBAPOL STANOWICE

 

LKS MARCINOWICE

 

DABRO-BAU MAKOWICE

BIELAWIANKA BIELAWA

CUKROWNIK PSZENNO

           

S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY

LKS BYSTRZYCA GÓRNA

PUO WIŚNIOWA

 

UNIA JAROSZÓW

 

GROM WITKÓW

 

ZJEDNOCZENI ŻARÓW

 

GRANIT ROZTOKA

 

KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA

 

BOXMET PISKORZÓW

 

NYSA KŁODZKO

 

CZERMNA KUDOWA ZDRÓJ

 

ORLĘTA KROSNOWICE

 

ZJEDNOCZENI ŚCINAWKA ŚREDNIA

 

ODRODZENIE SZALEJÓW DOLNY

 

ŁOMNICZANKA STARA ŁOMNICA

 

POGOŃ DUSZNIKI ZDRÓJ

 

POLONIA BYSTRZYCA KŁODZKA

 

GLKS KAMIENNIK

KRYSZTAŁ STRONIE ŚLĄSKIE

WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDRÓJ

 

SUDETY MIĘDZYLESIE

 

ISKRA JASZKOWA DOLNA

 

ŚNIEŻNIK DOMASZKÓW

 

ZAMEK GORZANÓW

 

TROJAN LADEK ZDRÓJ

 

KS POLANICA ZDRÓJ

 

SPARTA ZIĘBICE

 

ZAMEK KAMIENIEC ZĄBKOWICKI II

 

UNIA ZŁOTY STOK

UNIA BARDO

PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA

LECHIA DZIERŻONIÓW

SPARTA STARY WALISZÓW

VICTORIA TUSZYN

CZARNI SIENIAWKA

 

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

 

KOLIBER UCIECHÓW

 

DELTA SŁUPICE

 

BIELAWIANKA BIELAWA II

 

ŚLĘŻA CIEPŁOWODY

 

SŁOWIANIN WOLIBÓRZ

PIAST NOWA RUDA

ATS WOJBÓRZ

 

SKAŁKI STOLEC

 

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

 

ZAMEK KAMIENIEC ZĄBKOWICKI

ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

 

II RUNDA PUCHARU POLSKI -PODOKRĘG WAŁBRZYCH

28 SIERPNIA 2019 R. GODZ 17:00

ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH

GÓRNIK BOGUSZÓW GORCE

KS WALIM

MKS SZCZAWNO ZDRÓJ/GWAREKWAŁBRZYCH OJ

CZARNI WAŁBRZYCH

SUDETY DZIEĆMOROWICE/POLONIA-STAL ŚWIDNICA

GÓRNIK NOWE MIASTO WAŁBRZYCH

ORZEŁ LUBAWKA

ZDRÓJ JEDLINA ZDRÓJ

GÓRNIK WAŁBRZYCH/POGOŃ PIESZYCE

UNIA BOGACZOWICE

WŁÓKNIARZ GŁUSZYCA

ORZEŁ WITOSZÓW DOLNY

VICTORIA ŚWIEBODZICE

DARBOR BOLESŁAWICE

AKS GRANIT STRZEGOM/BŁĘKITNI SŁOTWINA

KŁOS LUTOMIA

WIERZBIANKA WIERZBNA

ZIELONI MROWINY

VENUS NOWICE

LKS MARCINOWICE

HERBAPOL STANOWICE

CUKROWNIK PSZENNO

DABROBAU MAKOWICE/BIELAWIANKA BIELAWA

PUO WIŚNIOWA

S.T.E.P TĄPADŁA WIRY/LKS BYSTRZYCA GÓRNA

UNIA JAROSZÓW

GROM WITKÓW

GRANIT ROZTOKA

ZJEDNOCZENI ŻARÓW

BOXMET PISKORZÓW

KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA

CZERMNA KUDOWA ZDRÓJ

NYSA KŁODZKO

ZJEDNOCZENI ŚCINAWKA ŚREDNIA

ORLĘTA KROSNOWICE

ODRODZENIE SZALEJÓW DOLNY

ŁOMNICZANKA STARA ŁOMNICA

POLONIA BYSTRZYCA KŁODZKA

POGOŃ DUSZNIKI ZDRÓJ

WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDRÓJ

GLKS KAMIENNIK/KRYSZTAŁ STRONIE ŚLĄSKIE

ISKRA JASZKOWA DOLNA

SUDETY MIĘDZYLESIE

ZAMEK GORZANÓW

ŚNIEŻNIK DOMASZKÓW

KS POLANICA ZDRÓJ

TROJAN LĄDEK ZDRÓJ

ZAMEK KAMIENIEC ZĄBKOWICKI II

SPARTA ZIĘBICE

UNIA ZŁOTY STOK/UNIA BARDO

PIŁAWIANKAPIŁAWA GÓRNA/LECHIA DZIERŻONIÓW

CZARNI SIENIAWKA

SPARTA STARY WALISZÓW WALISZÓW/VICTORIA TUSZYN

KOLIBER UCIECHÓW

ZIELONI ŁAGIEWNIKI

DELTA SŁUPICE

BIELAWIANKA BIELAWA II

ŚLĘŻA CIEPŁOWODY

SŁOWIANIN WOLIBÓRZ/PIAST NOWA RUDA

ATS WOJBÓRZ

SKAŁKI STOLEC

POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

ZAMEK KAMIENIEC ZĄBKOWICKI/ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

© 2021 DolZP