Szukaj
Close this search box.

Egzamin KS Legnica

W najbliższy piątek 31 lipca o godzinie 17:00 na obiektach stadionu Chrobrego w Głogowie odbędą się egzaminy dla sędziów KS Legnica, którzy z różnych przyczyn nie zaliczyli tych egzaminów wiosną (w Nowej Rudzie i na poprawce w Lubinie). Sędziowie, którzy wiosenny egzamin przeszli pozytywnie mają już ten egzamin zaliczony dotyczy to również naszych „kursantów”, którzy mają ten egzamin już zaliczony.
Piątkowe egzaminy, ze względu na utrzymujący się reżim i obowiązujące zasady w walce z pandemią COVID-19, będą się charakteryzowały dwoma dotychczas niespotykanymi na egzaminach wymogami i tak sędziowie przystępujący do egzaminów zobowiązani są do:
1.      Posiadania własnej podkładki do papieru do egzaminu teoretycznego (egzamin najprawdopodobniej odbędzie się na świeżym powietrzu) + własny długopis
2.      Stawienia się do egzaminu kondycyjnego już przebrani do biegania (ze względów sanitarnych nie będzie możliwości zapewnienia szatni zarówno przed jak i po egzaminie)
Harmonogram egzaminu 31.07.2020 przedstawia się następująco:
16:45 – zbiórka
17:00 – egzamin teoretyczny
17:45 – egzamin kondycyjny

Wszelkie pytania i ewentualne usprawiedliwienia prosimy kierować do Specjalisty ds. Szkoleń – Roberta Paryska (mail: robert_parysek@o2.pl)

© 2021 DolZP