Szukaj
Close this search box.

OFERTA: Puchar Polski Podokręgu Legnica

Tegoroczna edycja Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Legnica będzie wyjątkowa w stosunku do poprzednich. Wszystko przez to, że finał rozegrany zostanie w Chojnowie i będzie transmitowany na żywo w TVRegionalna.pl.

W rywalizacji o trofeum oraz cenne nagrody pozostało już tylko osiem zespołów: Górnik Złotoryja, KGHM Zagłębie II Lubin, Pogoń Góra, Iskra Kochlice, Mewa Kunice, Stal Chocianów, Kuźnia Jawor i Sparta Grębocice. O awans do wielkiego finału powalczą one najpierw w meczach ćwierćfinałowych, a następnie półfinałowych. Dwa najlepsze zespoły 22 kwietnia 2020 roku przyjadą do Chojnowa, by powalczyć o zwycięstwo i awans do etapu wojewódzkiego.

Finał Pucharu Polski to najważniejszy mecz dla kibiców amatorskiego sportu w całym regionie, ponieważ każdy rozpoczyna rywalizację by ostatecznie zagrać w wielkim finale. W związku z tym, zainteresowanie takim spotkaniem co roku jest bardzo dużo. Nie każdy może jednak znaleźć się na obiekcie, gdzie rozgrywany jest finał. W związku z tym we współpracy z TVRegionalna.pl oraz gospodarzem meczu finałowego Miastem Chojnów, a także partnerem technicznym marką Saller Polska postanowiliśmy przeprowadzić transmisję na żywo z tego wydarzenia.

To oznacza, że mecz dwóch najlepszych drużyn Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Legnica będzie można śledzić na żywo w www.tvregionalna.pl, w telewizji naziemnej oraz sieciach kablowych w całej Polsce: VECTRA (kanał 830), NETIA (kanał 271), AVIOS (kanał 821) a także lokalnych TELE-AWANS Chocianów i CATV Złotoryja.

Organizacja takiego wydarzenia o tak mocny zasięgu regionalnym, wraz z jego profesjonalną oprawą daje możliwość wykorzystania jego potencjału również przez działania mające na celu promocje lokalnych firm i instytucji. Przedstawiciele podmiotów zainteresowanych reklamą podczas finału Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Legnica proszone są o kontakt Dyrektorem Podokręgu Legnica, Adamem Michalikiem: adam.michalik@dolnoslaskizpn.pl, tel. 723-529-967.

© 2021 DolZP