Szukaj
Close this search box.

Komunikat Komisji Dyscyplinarnej – 18.05.2021 r.

Komisja Dyscyplinarna Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Podokręg Legnica na posiedzeniu w dniu 18.05.2021 roku podjęła następujące decyzje:

 1. Klub Chojnowianka Chojnów – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Klasa Okręgowa)
 2. Klub ZZPD Górnik Lubin – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Klasa Okręgowa)
 3. Klub KS Kłopotów-Osiek – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Klasa A)
 4. Klub Włókniarz Leśna – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (IV Liga)
 5. Klub Sparta Rudna – kara finansowa za niedopełnienie obowiązków kierownika drużyny, niepodpisanie załącznika do sprawozdania sędziego o karach indywidualnych oraz uwagach (IV Liga)
 6. Masażysta Sparta Parszowice – kara 2 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie, wulgarne słownictwo w kierunku sędziego głównego oraz krytyka jego decyzji sędziowskich (Klasa A)
 7. Zawodnik Sokół Krzywa – kara 3 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie, spożywanie alkoholu w strefie technicznej po opuszczeniu boiska (Klasa A)
 8. Zawodnik Kłos Moskorzyn – kara 3 meczów dyskwalifikacji za wysoce niesportowe zachowanie (Klasa A)
 9. Kierownik Unia Szklary Górne – kara nagany za wypowiedzi mogące poniżyć w opinii publicznej i narazić na utratę zaufania potrzebnego do wykonywania powierzonych funkcji sędziów oraz działaczy sportowych (Klasa A)
 10. Zawodnik Mewa Goliszów – kara 1 meczu dyskwalifikacji (Klasa B)
 11. Zawodnik Zamet Przemków – kara 1 meczu dyskwalifikacji (B1 Junior Młodszy)

© 2021 DolZP