Szukaj
Close this search box.

Komunikat Komisji Dyscyplinarnej – 21.09.2021 r.

Komisja Dyscyplinarna Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Podokręg Legnica na posiedzeniu w dniu 21.09.2021 roku podjęła następujące decyzje:

 1. Klub Barycz Sułów – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (IV Liga)
 2. Zawodnik Huzar Raszówka – kara 5 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – gwałtowne i agresywne kopnięcie w nogę zawodnika drużyny przeciwnej oraz wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku sędziów (Klasa B)
 3. Klub Kolejarz Miłkowice – kara finansowa za brak należytego porządku i bezpieczeństwa na stadionie w trakcie trwania zawodów – odpalenie rac, których zadymienie spowodowało przerwę w grze (Klasa A)
 4. Klub MKP Wołów – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (IV Liga)
 5. Drugi trener Moto Jelcz Oława – kara 1 meczu dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – opuszczenie strefy technicznej, podważanie decyzji sędziowskich oraz wulgarne słownictwo w kierunku przeciwnika (IV Liga)
 6. Klub Orlik Okmiany – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Klasa A)
 7. Klub Orzeł Ząbkowice Śląskie – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (IV Liga)
 8. Klub Piast Żerniki – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (IV Liga)
 9. Klub Pogoń Oleśnica – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (IV Liga)
 10. Zawodnik Prochowiczanka Prochowice – kara 3 meczów dyskwalifikacji (rozszerzoną na wszystkie klasy rozgrywkowe) oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku sędziego głównego (Puchar Polski)
 11. Masażysta Sokół Niechlów – kara 1 meczu dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – wkroczenie na boisko bez wcześniejszego pozwolenia na to przez sędziego głównego oraz wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku sędziego głównego (Klasa B)
 12. Zawodnik Sparta Grębocice – kara 4 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – gwałtowne i agresywne kopnięcie w nogę zawodnika drużyny przeciwnej (Klasa A)
 13. Zawodnik Sparta Grębocice – kara 4 meczów dyskwalifikacji (rozszerzoną na wszystkie klasy rozgrywkowe) oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – celowe kopnięcie bez piłki zawodnika drużyny przeciwnej (Puchar Polski)
 14. Klub Start Osetnica – kara finansowa za rezygnację z dalszego uczestnictwa w rozgrywkach (Klasa B)
 15. Zawodnik Zjednoczeni Gościsław – kara 3 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – gwałtowne i agresywny atak nogami na nogi zawodnika drużyny przeciwnej (Klasa B)
 16. Zawodnik Zryw Kłębanowice – kara 3 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – gwałtowne i agresywne kopnięcie w nogę zawodnika drużyny przeciwnej (Klasa Okręgowa)
 17. Zawodnik Gwardia Białołęka – kara 2 meczów dyskwalifikacji (Junior Młodszy B1)

© 2021 DolZP