Szukaj
Close this search box.

Komunikat Komisji Dyscyplinarnej – 26.10.2021 r.

Komisja Dyscyplinarna Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Podokręg Legnica na posiedzeniu w dniu 26.10.2021 roku podjęła następujące decyzje:

 1. Klub Kolejarz Miłkowice – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Klasa A)
 2. Klub Moto Jelcz Oława – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (IV Liga)
 3. Klub Pogoń Oleśnica – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (IV Liga)
 4. Klub Polonia Trzebnica – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (IV Liga)
 5. Klub Fenix Pielgrzymka – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Klasa B)
 6. Klub Bielawianka Bielawa – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (IV Liga)
 7. Zawodnik Piast Żerniki Wrocław – kara 6 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – rzucenie piłką w kierunku sędziego asystenta podczas przerwy w grze (IV Liga)
 8. Zawodnik Przyszłość Prusice – kara 2 lat dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku trójki sędziowskiej, stosowanie gróźb naruszenia nietykalności cielesnej wobec sędziego głównego i sędziego asystenta, agresywne i konfrontacyjne zachowanie wobec sędziów (Klasa Okręgowa)
 9. Zawodnik Polonia Trzebnica – kara 3 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku zawodnika drużyny przeciwnej (IV Liga)
 10. Zawodnik Fenix Pielgrzymka – kara 3 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku sędziego głównego (Klasa B)
 11. Zawodnik Fenix Pielgrzymka – kara 3 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku sędziego głównego (Klasa B)
 12. Zawodnik Orkan Szczedrzykowice – kara 3 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku sędziego głównego (Klasa Okręgowa)
 13. Zawodnik Orkan Szczedrzykowice – kara 3 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku sędziego głównego, agresywne i konfrontacyjne zachowanie w ich kierunku (Klasa Okręgowa)
 14. Trener Orkan Szczedrzykowice – kara 1 meczu dyskwalifikacji za wysoce niesportowe zachowanie – wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku sędziego głównego (Klasa Okręgowa)
 15. Kierownik Orkan Szczedrzykowice – kara 1 meczów dyskwalifikacji za wysoce niesportowe zachowanie – wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku sędziego głównego (Klasa Okręgowa)
 16. Klub Przyszłość Prusice – kara finansowa za ujawnienie uczestnictwa zawodników w drużynie Żaków, pomimo braku wpisania ich listę oraz nie stawienie się na sprawdzenie tożsamości przez trenera koordynatora na Turnieju organizowanym w Chojnowie (F1 Żak)
 17. Trener Wilki Różana – kara 2 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku sędziego głównego (Klasa A)
 18. Zawodnik Huragan Proboszczów – kara 1 meczu dyskwalifikacji (Klasa A)
 19. Zawodnik Fenix Pielgrzymka – kara 1 meczu dyskwalifikacji (Klasa B)
 20. Zawodnik Sokół Jerzmanowa – kara 1 meczu dyskwalifikacji

© 2021 DolZP