Szukaj
Close this search box.

Komunikat Komisji Dyscyplinarnej – 5.10.2021 r.

Komisja Dyscyplinarna Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Podokręg Legnica na posiedzeniu w dniu 5.10.2021 roku podjęła następujące decyzje:

 1. Klub Dragon Jaczów – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Klasa A)
 2. Zawodnik Gama Ujazd Górny – kara 4 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku sędziów po otrzymaniu wykluczenia z gry (Klasa B)
 3. Zawodnik Górnik Lubin – kara 5 meczów dyskwalifikacji za wysoce niesportowe zachowanie – celowe naruszenie nietykalności cielesnej zawodnika drużyny przeciwnej (B1 Junior Młodszy)
 4. Klub Łagoszovia Łagoszów – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Klasa A)
 5. Zawodnik Mieszko Ruszowice – kara 5 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku sędziego głównego oraz pokazanie obscenicznych gestów w jego kierunku (Klasa A)
 6. Klub Mirków Długołęka – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (IV Liga)
 7. Klub MKP Wołów – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (IV Liga)
 8. Klub Odra Malczyce – kara finansowa za niestawienie się drużyny na Turnieju organizowanym w Złotoryi (E2 Orlik)
 9. Klub Polonia Trzebnica – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (IV Liga)
 10. Klub Przyszłość Prusice – kara finansowa za występ zawodników, którzy w dniu turnieju w Okmianach nie byli uprawnieni do gry w systemie Extranet (E1 Orlik)
 11. Masażysta Zadzior Buczyna – kara 2 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – notoryczna krytyka orzeczeń sędziowskich podczas zawodów oraz wulgarne i obraźliwe słownictwo w kierunku sędziów (Klasa Okręgowa)
 12. Zawodnik Zryw Stary Łom – kara 3 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie – rażący atak nogami na nogi zawodnika drużyny przeciwnej z użyciem nieproporcjonalnej siły (Klasa B)
 13. Zawodnik Słowianin Wolibórz – kara 1 meczu dyskwalifikacji (IV Liga)
 14. Zawodnik Piast Żerniki Wrocław – kara 1 meczu dyskwalifikacji (IV Liga)
 15. Zawodnik Orkan Szczedrzykowice – kara 1 meczu dyskwalifikacji (Klasa Okręgowa)
 16. Zawodnik Kupryt Sucha Górna – kara 1 meczu dyskwalifikacji (Klasa B)
 17. Zawodnik Pogoń Góra – kara 1 meczu dyskwalifikacji (Puchar Polski)

© 2021 DolZP