Podokręg

Legnica

Dolnośląski Związek Piłki Nożnej

oficjalny serwis

Menu

Komunikat Wydziału Dyscypliny – 7.11.19 r.

Komisja Dyscyplinarna Związku Piłki Nożnej we Wrocławiu Podokręg Legnica na posiedzeniu w dniu 7.11.2019 roku podjęła następujące decyzje.

  1. Zawodnik klubu Sparta Parszowice – kara 3 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za niesportowe zachowanie, naruszenie nietykalności cielesnej zawodnika drużyny przeciwnej (Klasa A Grupa 2: Dąb Siedliska – Sparta Parszowice)
  2. Zawodnik klubu Dąb Siedliska – kara 3 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za niesportowe zachowanie, naruszenie nietykalności cielesnej zawodnika drużyny przeciwnej (Klasa A Grupa 2: Dąb Siedliska – Sparta Parszowice)
  3. Zawodnik klubu Płomień Michów – kara finansowa za niesportowe zachowanie, obraza sędziego (Klasa A Grupa 3: Nysa Wiadrów – Płomień Michów)
  4. Zawodnik klubu Fortuna Obora – kara 3 meczów dyskwalikacji oraz kara finansowa za niesportowe zachowanie, obraza sędziego (Klasa A Grupa 1: Fortuna Obora – Dragon Jaczów)
  5. Zawodnik klubu Orzeł Zagrodno – kara 3 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za niesportowe zachowanie, brutalny atak na nogi przeciwnika oraz narażenie na kontuzję (Klasa A Grupa 3: LZS Nowy Kościół – Orzeł Zagrodno)
  6. Trener klubu Orzeł Mikołajowice – kara 2 meczów dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie, obraza sędziego, krytyka decyzji sędziowskich (Klasa A Grupa 2: Orzeł Mikołajowice – Unia Miłoradzice)
  7. Klub Arka Trzebnice – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników (Klasa A Grupa 1: Sokół Jerzmanowa – Arka Trzebnice)
  8. Zawodnik klubu Lubiatowianka Lubiatów – kara 6 miesięcy dyskwalifikacji oraz kara finansowa za wysoce niesportowe zachowanie, agresywne i prowokacyjne zachowanie względem sędziego, obraźliwe wyzwiska (Klasa B Grupa 3: Sokół Krzywa – Lubiatowianka Lubiatów)
  9. Zawodnik klubu Odra Chobienia – kara 2 meczów dyskwalifikacji
  10. Zawodnik klubu Kryształ Chocianowiec – kara 2 meczów dyskwalifikacji
  11. Zawodnik klubu LZS Nowa Wieś Lubińska – kara 2 meczów dyskwalifikacji
  12. Zawodnik klubu Huragan Nowa Wieś Złotoryjska – kara 1 meczu dyskwalifikacji
  13. Zawodnik klubu Chojnowianka Chojnów – kara 1 meczu dyskwalifikacji
  14. Zawodnik klubu LZS Koźlice – kara 1 meczu dyskwalifikacji
  15. Sędzia – kara finansowa za nieterminowe przesłanie sprawozdania meczowego w systemie Extranet (III liga okręgowa C1 Trampkarz: Iskra Kochlice – Kuźnia Jawor)
  16. Sędzia – kara finansowa oraz w związku z recydywą skierować wniosek do Kolegium Sędziów Legnica o zdyskwalifikowanie sędziego z prowadzenia zawodów jako sędzia główny (Klasa B Grupa 3: Radziechowianka Radziechów – Iskra Niedźwiedzice, IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2: Amico Lubin – Górnik Lubin)

© 2019 DolZP