Podokręg

Legnica

Dolnośląski Związek Piłki Nożnej

oficjalny serwis

Rozgrywki Orlik/Żak podokręg Legnica.Podział na grupy. Jesień 2020.

Orlik 2010 grupa I:

  1. MKS Zagłebie Lubin S.A
  2. Chrobry I Głogów S.A
  3. MKS Miedź Legnica S.A
  4. Górnik Polkowice

Orlik 2010 grupa II:

  1. Chrobry II Głogów S.A
  2. Chrobry III Głogów S.A
  3. Zawisza Serby
  4. FA Głogów

Orlik 2010 grupa III:

  1. Kuźnia Jawor
  2. Park Targoszyn
  3. JTS Jawor
  4. AMP Budziszów Wielki

Orlik 2010 grupa IV:

  1. Prochowiczanka Prochowice
  2. Pogoń Junior Dębice
  3. Grot Mazurowice
  4. Unia Miłoradzice

Orlik 2010 grupa V:

  1. Odra Ścinawa
  2. Grom I Gromadzyń
  3. Grom II Gromadzyń
  4. Iskra Księginice

Orlik 2010 grupa VI:

  1. Górnik Złotoryja
  2. LZS Nowy Kościół
  3. Przyszłość Prusice
  4. Wilkowianka Wilków

Orlik 2010 grupa VII:

  1. Korona Czernina
  2. Orla Wąsosz
  3. Odra Chobienia
  4. Pogoń Góra

Orlik 2010 grupa VIII:

  1. Orkan Szczedrzykowice
  2. Mała Unia Rosochata
  3. Mewa Kunice
  4. Kaczawa Bieniowice

Orlik 2010 grupa IX:

  1. Konfeks Legnica
  2. MKS Miedź Legnica Stow.
  3. Talent Chojnów
  4. Zryw Kłębanowice

Orlik 2010 grupa X:

  1. Czarni Rokitki
  2. Chojnowianka Chojnów
  3. KS Legnickie Pole
  4. Zryw Stary Łom

Orlik 2010 grupa XI:

  1. Płomień Radwanice
  2. Kopalniak Gaworzyce
  3. Zamet Przemków
  4. Kalina Sobin

Orlik 2010 grupa XII:

  1. Górnik Lubin
  2. FemGol Lubin
  3. Sparta Rudna
  4. Fortuna Obora

Orlik 2011 grupa I:

  1. MKS Zagłębie Lubin S.A
  2. Miedź Legnica S.A
  3. Górnik Polkowice

Orlik 2011 grupa II:

  1. Sparta Grębocice
  2. Odra Chobienia
  3. Gwardia Białołęka
  4. Sokół Jerzmanowa

Orlik 2011 grupa III:

  1. Konfeks Legnica
  2. KS Legnickie Pole
  3. Iskra Kochlice
  4. MKS Miedź Legnica Stow.

Żak 2012 grupa I:

  1. Chrobry I Głogów S.A
  2. Konfeks Legnica
  3. MKS Miedź Legnica S.A
  4. Górnik Polkowice
  5. Chrobry II Głogów S.A

Żak 2012 grupa II:

  1. Kopalniak Gaworzyce
  2. Płomień Radwanice
  3. Zadzior Buczyna
  4. Chrobry III Głogów S.A

Żak 2012 grupa III:

  1. KS Legnickie Pole
  2. KS I Męcinka
  3. KS II Męcinka
  4. Przyszłość Prusice

Żak 2012 grupa IV:

  1. Prochowiczanka Prochowice
  2. Kaczawa Bieniowice
  3. Mała Unia Rosochata
  4. Kuźnia Jawor

Żak 2012 grupa V:

  1. Talent Chojnów
  2. Chojnowianka Chojnów
  3. Płomień Michów
  4. Górnik Złotoryja

Żak 2012 grupa VI:

  1. MKS Miedź Legnica Stow.
  2. Zryw Kłębanowice
  3. Iskra Kochlice

Żak 2012 grupa VII:

  1. Orla Wąsosz
  2. Pogoń Góra
  3. Sparta Grębocice
  4. Sparta Rudna

Żak 2012 grupa VIII:

  1. Zamet Przemków
  2. Iskra Księginice
  3. Górnik Lubin
  4. FemGol Lubin

Żak 2013 grupa I:

  1. MKS Miedź Legnica S.A
  2. Konfeks Legnica
  3. Górnik Polkowice
  4. Wilkowianka Wilków
  5. MKS Miedź Legnica Stow.

© 2019 DolZP