Szukaj
Close this search box.

Komunikat Komisji Dyscyplinarnej – 9.11.2021 r.

Komisja Dyscyplinarna Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Podokręg Legnica na posiedzeniu w dniu 9.11.2021 roku podjęła następujące decyzje:

  1. Klub Iskra Księginice – kara finansowa za niedopełnienie podstawowych obowiązków kierownika drużyny – niepodpisanie załącznika do sprawozdania meczowego przez kierownika drużyny (Klasa A)
  2. Klub Górnik Lubin – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Klasa Okręgowa)
  3. Klub Zadzior Buczyna – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (Klasa Okręgowa)
  4. Klub AKS Strzegom – kara finansowa za otrzymanie napomnienia bądź wykluczenia przez co najmniej 5 zawodników w jednym meczu (IV Liga)
  5. Klub Przyszłość Prusice – kara finansowa za wystawienie przez drużynę zawodnika pod obcym imieniem i nazwiskiem (Klasa Okręgowa)
  6. Zawodnik Przyszłość Prusice – kara 6 miesięcy dyskwalifikacji oraz kara finansowa za występ pod obcym imieniem i nazwiskiem (Klasa Okręgowa)
  7. Zawodnik Zamet Przemków – kara 1 meczu dyskwalifikacji (Klasa Okręgowa)
  8. Zawodnik MKP Wołów – kara 1 meczu dyskwalifikacji (IV Liga)

© 2021 DolZP