Szukaj
Close this search box.

Informacja szkoleniowa

Drodzy.

Poniżej przedstawiam Wam szczegółowy plan szkolenia na najbliższą rundę. Okres ten zapowiada się pracowicie – proponuję Wam dużo ciekawych zagadnień przekazywanych w interesujący sposób. Jestem przekonany, że dla każdego z Was będzie to szansa na zrobienie dużego kroku w swojej sędziowskiej przygodzie. Niemniej chcę, abyście wiedzieli, że uczestnictwo w tym projekcie jest DOBROWOLNE. Dlatego bardzo Was proszę o dokładne zapoznanie się z przedstawionymi listami i informacją zwrotną czy jesteście zainteresowani, aby być częścią tego projektu. Wiadomość musi być wysłana na maila damian.sylwestrzak@op.pl do dnia 18.01 (piątek). Brak informacji będzie skutkował wykreśleniem z listy szkoleniowej. Po otrzymaniu wiadomości od Was, roześlę zasady obowiązujące w grupach. 
Teraz poznajecie pierwszą fazę projektu. Jego cel i dalsze części zostaną Wam przedstawione w późniejszym czasie. Chciałbym, abyście mieli świadomość, że grupy mają charakter otwarty. To znaczy, że możliwe są rotacje pomiędzy nimi, jak również dołączenie nowych osób – co niech stanowi motywację dla pozostałych.
Bardzo proszę obserwatorów o wybranie terminu i tematu szkolenia oraz informację mailową nt. swojego wyboru na adres damian.sylwestrzak@op.pl do 18.01 (piątek). Proponuję, aby był to dzień poświęcony warsztatom z klipami z płyty UEFA 2018:2, ze względu na możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami sędziowskimi. Każdy z obserwatorów zobowiązany jest do uczestniczenia w co najmniej 1 szkoleniu.
Wszystkie pytania proszę kierować na adres damian.sylwestrzak@op.pl
Owocnego przygotowania do rundy i wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Referent ds. szkoleniowych

Damian Sylwestrzak

© 2021 DolZP