Szukaj
Close this search box.

Informacje dotyczące Konferencji Szkoleniowej w Żarowie

Ważne informacje dla uczestników warsztatów szkoleniowych w Żarowie.

  1. Proszę posiadać dokument tożsamości w celu weryfikacji uczestnictwa.
  2. Osoby które dokonały płatności po 16.02.2018. -piątek proszone są o zabranie dowodu wpłaty kwoty 30.00 zł na konto Stowarzyszenia Trenerów
  3. Wpłata kwoty 30.00zł na konto Stowarzyszenia ale brak zaaplikowania na osobistym koncie trenera skutkuje nie otrzymaniem Certyfikatu z możliwością uczestnictwa w szkoleniu.
  4. Ze względu na duże zainteresowanie szkoleniem prosimy o wcześniejsze przybycie w celu rejestracji w biurze Konferencji oraz parkowanie w miejscach do tego przeznaczonych wokół Gimnazjum oraz Basenu w Żarowie.
  5. Wejście na konferencję od strony Gimnazjum, wykłady oraz trening pokazowy na Sali widowiskowej, biuro konferencji w holu szkolnym przy wejściu.
  6. W celu pozytywnego zaliczenia szkolenia- Certyfikat w formie elektronicznej do wygenerowania z osobistego profilu konieczne jest legitymowanie się dowodem osobistym oraz podpisy na liście uczestników przed szkoleniem i po szkoleniu.
  7. Osoby, które spełniły 2 warunki: zalogowały się na portalu pzpn24 oraz opłaciły 30.00zł na konto Stowarzyszenia do 18.02.2018.-niedziela będą miały zmieniony statut uczestnictwa z oczekującego na zaakceptowany.
  8. Gdyby były jakieś wątpliwości związane ze statusem uczestnictwa Trenera, w biurze konferencji będzie funkcjonować 1 stanowisko wyjaśniające ewentualne wątpliwości.
  9. Prosimy uczestników o nie wnoszenie na trybuny Sali produktów z Cateringu- kubki z napojami, ciastka itp.
  10. Na terenie Gimnazjum oraz Hali Widowiskowej obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu oraz spożywania napojów alkoholowych.

 

W razie wątpliwości lub spraw, które nie poruszone były w piśmie powyżej, proszę dzwonić

Tel . kontaktowy 661433390

Organizator szkolenia

Trener Edukator PZPN

Leszek Dulat

© 2021 DolZP