Szukaj
Close this search box.

Konferencje edukacyjne „football3 w szkole” – wciąż można zgłosić swój udział

Już 28.11.2023 r. odbędzie się konferencja edukacyjna dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej „football3 w szkole” we Wrocławiu. Aby dołączyć do wydarzenia, wystarczy uzupełnić formularz zgłoszeniowy. Udział w konferencji ma charakter bezpłatny, a każdy z uczestników otrzyma dyplom, potwierdzający udział w szkoleniu.

Po raz pierwszy w historii Polski Związek Piłki Nożnej obejmuje patronatem cykl konferencji edukacyjnych „football3 w szkole”, skierowanych do nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, organizowanych przez Stowarzyszenie Trenuj Bycie Dobrym. Piąte z zaplanowanych spotkań odbędzie się 28.11.2023 r. w godz. 10:00-12:30 w Szkole Podstawowej nr 66 im. Zbigniewa Herberta we Wrocławiu (ul. Edwarda Dembowskiego 39).

O KONFERENCJI

Spotkanie stacjonarne będzie składało się zarówno z części teoretycznej, jak i praktycznej. Najpierw nauczyciele zostaną wprowadzeni w charakter zajęć prowadzonych zgodnie z metodą football3, a następnie będą mieli okazję obserwowania lekcji pokazowej. Kolejno uczestnicy konferencji zostaną zaproszeni do udziału w części praktycznej, podczas której będą mogli wcielić się w rolę uczniów. Całość zakończy się omówieniem zajęć otwartych.

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej, biorący udział w konferencji, będą mogli starać się także o certyfikat mediatora football3, przygotowując scenariusz lekcji i przeprowadzając go podczas zajęć w szkole w czasie wyznaczonym przez organizatora. Najciekawsze propozycje scenariusza lekcji football3 zostaną nagrodzone w konkursie „Z football3 odkrywamy super moce dzieci”. Przewidzianych jest 6 nagród głównych, 12 nagród specjalnych oraz 18 wyróżnień. Zgłoszenia można dokonać do 15.01.2023 r. poprzez uzupełnienie formularza zgłoszeniowego. Więcej informacji nt. metody football3 oraz cyklu konferencji edukacyjnych „football3 w szkole” znajduje się na stronie: https://www.laczynaspilka.pl/aktualnosci/football3

Wszelkich informacji dotyczących konferencji edukacyjnych „football3 w szkole” udziela:

Beata Mierkowska

Stowarzyszenie Trenuj Bycie Dobrym

b.mierkowska@trenujbyciedobrym.pl

Tel. 735 036 436

© 2021 DolZP