Szukaj
Close this search box.

Kontynuacja treningów w Strefie Czerwonej

Decyzją Rządu współzawodnictwo sportowe, zajęcia sportowe i wydarzenia sportowe mogą odbywać się bez udziału publiczności. Oznacza to, że mogą Państwo kontynuować prowadzenie treningów w swoich szkółkach piłkarskich – oczywiście z zachowaniem należytych zasad sanitarnych.

W zajęciach organizowanych jako forma zorganizowanej aktywności fizycznej lub wydarzeniach sportowych oraz współzawodnictwie sportowym (z wyłączeniem pól golfowych, kortów tenisowych, stajni, stadnin i torów wyścigowych dla koni, infrastruktury do sportów wodnych i lotniczych, których nie dotyczą ograniczenia co do maksymalnej liczby osób) może brać udział nie więcej niż 250 uczestników jednocześnie, nie licząc osób zajmujących się obsługą wydarzenia.

Powyższe zasady ze względu na dynamikę sytuacji mogą ulec zmianie, dlatego apelujemy o bieżące monitorowanie decyzji rządowych oraz pozostanie gotowym na podejmowanie dalszych działań.

Prosimy o stosowanie się do wszelkich wytycznych, odpowiedzialność, a także dbanie o zdrowie swoje, Państwa współpracowników oraz podopiecznych.

Informacja Ministerstwa Sportu dotycząca zasad i ograniczeń obowiązujących w powiatach należących do strefy czerwonej znajduje się pod poniższym linkiem:

https://www.gov.pl/web/koronawirus/regionalne-obostrzenia-dla-wybranych-powiatow

© 2021 DolZP