Szukaj
Close this search box.

„Kraina Lodu 2” na sportowo. Zapisz swoją córkę na wyjątkowe piłkarskie zajęcia!

Startuje druga edycja programu UEFA Playmakers, w ramach którego dziewczynki w wieku 5-8 lat, wcielając się w rolę bohaterów swoich ulubionych bajek, wchodzą do nieznanego im wcześniej świata piłki nożnej. Zajęcia prowadzone przez specjalnie wyszkoloną kadrę trenerską odbywać się będą w 30 ośrodkach na terenie całego kraju. 
UEFA Playmakers to projekt realizowany przez Europejską Federację Piłkarską we współpracy z Disneyem i Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Jego nadrzędnym celem jest wzrost zainteresowania futbolem w grupie najmłodszych dziewcząt, dlatego program jest przeznaczony wyłącznie dla dziewczynek w wieku od 5 do 8 lat, które nigdy wcześniej nie brały udziału w zajęciach piłkarskich, nie należą do żadnego klubu piłkarskiego, a bardzo często nawet nie zdają sobie sprawy, że mogą grać w piłkę i że nie jest to sport zarezerwowany wyłącznie dla ich kolegów. 
Więcej informacji w linku (Redakcja Łączy nas piłka): https://www.laczynaspilka.pl/aktualnosci/pilka-dla-wszystkich/kraina-lodu-2-na-sportowo-zapisz-swoja-corke-na-wyjatkowe

Na Dolnym Śląsku wytypowane są dwa ośrodki realizujące zajęcia w ramach UEFA Playmakers:

  • Wrocław- Kluby partnerskie projektu: Olympic Kiełczów (gmina Długołęka)- tel. kontaktowy 537323056 i 1KS Ślęza Wrocław (miasto Wrocław)
  • Lubin- Klub partnerski projektu: AP FemGol Lubin- Trener Damian Rynio- tel. kontaktowy 669357373

© 2021 DolZP