Szukaj
Close this search box.

Ostatnie pożegnanie

Z głębokim żalem informujemy, że 31 sierpnia 2020 roku w wieku 71 lat odszedł Tadeusz Ignatowicz – wieloletni sędzia Kolegium Sędziów OZPN Wrocław.

Ignatowicz przez lata był jednym z czołowych arbitrów z Wrocławia oraz jednym z najlepszych w Polsce. Już w wieku 28 lat został sędzią I Ligi, będąc najmłodszym arbitrem na tym szczeblu w całym kraju. Pierwszoligowa przygoda Tadeusza trwała 15 lat (lata 1978-93), w trakcie których poprowadził on 127 meczów na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w kraju.

Oznaczony w późniejszym czasie Złotą Odznaką Sędziego PZPN oraz Tytułem Honorowego Sędziego PZPN Ignatowicz, przez dwa lata był także sędzią międzynarodowym.

Po zakończeniu przygody z gwizdkiem przez wiele lat pełnił funkcję szkoleniowca Kolegium Sędziów OZPN Wrocław a także członka Centralnej Komisji Szkoleniowej Kolegium Sędziów PZPN.

Pogrzeb odbędzie się na cmentarz na wrocławskiej Widawie. O dacie poinformujemy w późniejszym terminie.

AKTUALIZACJA

Pogrzeb odbędzie się w środę 9 września 2020 roku o godzinie 12:00 na cmentarzu na wrocławskiej Widawie. Rodzina zmarłego prosi przybyłych gości o pozostawianie aut w dalszej odległości od kościoła oraz zachowanie zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego w tym zasłanianie nosa i ust.

© 2021 DolZP