Dolnośląski Związek Piłki Nożnej

oficjalny serwis

Skład lig oraz data rozpoczęcia rozgrywek – Okręgowa Liga Młodzika D1/D2 Strefa Wrocław


Przypominamy, że wszystkie drużyny uczestniczące w rozgrywkach młodzieżowych w kategorii młodzik na sezon WIOSNA 2020 są zobligowane do złożenia ponownie wniosku o uprawnienie do gry zawodników po opublikowaniu terminarzy w systemie Extranet.

Wszelkie uwagi dotyczące korekt w składach lig należy kierować na maila: marek.mazur@dolnoslaskizpn.pl do 10 stycznia.

Skład lig  oraz data rozpoczęcia rozgrywek na sezon wiosna 2020

                          Okręgowe  ligi w kategorii  Młodzik  D1/D2

                                            Strefa Wrocław

III LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKA D1/D2 STREFA WROCŁAW

1/ Parasol II Wrocław

2/ Ślęza I Wrocław

3/ Piast Żmigród

4/ FC Wrocław II Academy

5/ WKS Śląsk II Wrocław

6/ MGKS Moto Jelcz Oława

7/ Olympic III Wrocław

8/ AP Champions Oława

ROZPOCZĘCIE ROZGRYWEK 21.03.2020

IV LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKA D1/D2 STREFA WROCŁAW

1/  AP Brzeg Dolny – SPADEK Z III LOM

2/ Forza I Wrocław

3/ Olympic IV Wrocław

4/ AP II Oleśnica

5/ Polonia I Środa Śląska

6/ UKS Academy I Kiełczów

7/ FC Wrocław III Academy

8/ PKS Łany

ROZPOCZĘCIE ROZGRYWEK 21.03.2020

V LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKA D1/D2 STREFA WROCŁAW

1/  Polonia Trzebnica

2/ AP III Oleśnica

3/ Quick Mix Strzelinianka Strzelin

4/ UKS AS Milicz

5/ Unia I Wrocław

6/ AP Duda

7/ Parasol III Wrocław

8/ Sokół Smolec

ROZPOCZĘCIE ROZGRYWEK 21.03.2020

VI LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKA D1/D2 STREFA WROCŁAW

1/  Kolektyw Radwanice

2/  Feniks Strzelin

3/ AP Football Wrocław

4/ Sokół Marcinkowice

5/ Talent I Trzebnica

6/ Pogoń Syców

7/ Ślęza III Wrocław

8/ UKS Lider Borów

ROZPOCZĘCIE ROZGRYWEK 21.03.2020

VII LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKA D1/D2 STREFA WROCŁAW

1/  MKP Wołów

2/ Pogoń Oleśnica

3/ FC Wrocław IV Academy

4/ UKS AP Bystrzyca Kąty Wrocławskie

5/ Pogoń Cieszków

6/ AP Champions II Oława

7/ Talent II Trzebnica

8/ Unia Wrocław

ROZPOCZĘCIE ROZGRYWEK 21.03.2020

VIII LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKA  GR 1 D1/D2 STREFA WROCŁAW

1/ Sporting I Wrocław

2/ Polonia Wrocław

3/ Bumerang I Wrocław

4/ Parasol IV Wrocław

5/ Olimpic V Wrocław

6/ WKS Śląsk II Wrocław

7/ 1 KS Ślęza IV Wrocław

8/ UOKP Silesja- Gaj I Wrocław

9/ Parasol V Wrocław

10/ Olimpic VII Wrocław

11/ AZS Wrocław

ROZPOCZECIE ROZGRYWEK 28.03.2020

VIII LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKA  GR 2 D1/D2 STREFA WROCŁAW

1/1 KS Ślęza II Wrocław

2/UOKP Silesia – Gaj II Wrocław

3/ Sporting II Wrocław

4/ Akademia Piłkarska Profit Sport II Duda

5/ FC Wrocław Academy UKS X

6/ WKS Śląsk IV Wrocław

7/ Parasol VI Wrocław

8/ Forza II Wrocław

9/ Bumerang II Wrocław

10/ MKP Wratislavia

11/ Polonia II Wrocław

ROZPOCZĘCIE ROZGRYWEK 28.03.2020

VIII LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKA GR 3 D1/D2 STREFA WROCŁAW

1/ Widawa Psary

2/ Mirków  Długołęka

3/ Olimpic V Wrocław

4/ Piast Żerniki Wrocław

5/ UKS Academy Kiełczów

6/  Olimpic VI Wrocław

7/  Parasol VII Wrocław

8/ KS Brochów

9/ Forza III Wrocław

10/ GKS Polonia II Trzebnica

11/ AP Football II Wrocław

ROZPOCZĘCIE ROZGRYWEK 28.03.2020

VIII LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKA  GR 4 D1/D2 STREFA WROCŁAW

1/ AP Jedenastka I Katy Wrocławskie

2/ GKS Kobierzyce

3/ Zachód Sobótka

4/ Młodzik Przeworno

5/ Świteź Wiązów

6/ STS Sokół Smolec

7/ Rapid Domaniów

8/ Nefryt Jordanów Śląski

9/ Polonia Jaszowice

10/ Olimpia Podgaj

11/ UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

ROZPOCZĘCIE ROZGRYWEK 28.03.2020

VIII LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKA  GR 5 D1/D2 STREFA WROCŁAW

1/ SP Milicz

2/ Dolpasz Skokowa

3/ Tęcza Brzezia Łąka I

4/ KP Brzeg Dolny

5/ Błysk Kuźniczysko

6/ Talent III Trzebnica

7/ Plon Gądkowice

8/ Iskra Pasikurowice

9/ Bór Oborniki Śląskie

10/ Zorza Pęgów

ROZPOCZĘCIE ROZGRYWEK 28.03.2020

VIII LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKA GR 6 D1/D2 STREFA WROCŁAW

1/ UKS Gminy Miękinia

2/ MKS Kostomłoty

3/ Odra Malczyce

4/ Fenomen I Leśnica

5/ Odra Lubiąż

6/ Polonia II Środa Śląska

7/ Mechanik I Brzezina

8/ Błękitni Chwalimierz

9/ Fenomen II Leśnica

10/ Błękitni Jerzmanowa

ROZPOCZĘCIE ROZGRYWEK 28.03.2020

VIII LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKA  GR 7 D1/D2 STREFA WROCŁAW

1/ Czarni Jelcz Laskowice

2/ MKS Siechnice

3/ AP Jedenastka II Kąty Wrocławskie

4/ Dwójka Jelcz Laskowice

5/ Akademia First Kick I SM

6/ MGKS Moto Jelcz II Oława

7/ Foto Higiena Błyskawica Gać

8/ Akademia First Kick II SM

9/ Polonia Miłoszyce

10/ KS Acana Orzeł Futsal Jelcz Laskowice

ROZPOCZĘCIE ROZGRYWEK 28.03.2020

VIII LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKA  GR 8 D1/D2 STREFA WROCŁAW

1/ Błyskawice Szewce

2/ Wiwa Goszcz

3/ Zenit Międzybórz

4/ AP V Oleśnica

5/ KS Łozina

6/ Orzeł Prusice

7/ Pogoń II Syców

8/ UKS II Bierutów

9/ UKS Bierutów

10/  AP R. Szczota Twardogóra

11/ AP VI Oleśnica

ROZPOCZĘCIE ROZGRYWEK 28.03.2020

© 2019 DolZP