Szukaj
Close this search box.

Czwartoligowy mecz na żywo w TV!

W niedzielę o godzinie 15:00 rozpocznie się czwartoligowe spotkanie pomiędzy Odrą-Total Ścinawa a Stalą Chocianów. Mecz ten będzie z całą pewnością wyjątkowy, ponieważ na ścinawskim stadionie zamelduje się ekipa TVRegionalna.pl, która przeprowadzi transmisję na żywo z tej rywalizacji. 

Lokalna telewizja przyzwyczaiła nas już do tego, że promuje rozgrywki piłkarskich niższych lig. To właśnie tak nazywa się program, który co tydzień we wtorek można obejrzeć w TVRegionalna.pl. Poprzez transmisję na żywo współtwórcy produkcji dołożyli kolejną „cegiełkę” do całego projektu. Do tej pory, dzięki działaniom telewizji można w niej zobaczyć magazyn skrótów z dolnośląskiej IV ligi a także godzinną produkcję o rywalizacji zespołów od III ligi do B-klasy.

– Cieszymy się, że możemy po raz pierwszy transmitować mecz piłkarskich niższych lig. Mam nadzieje, że same drużyny ale także kibice z naszego regionu będą zadowoleni tego powodu i chętnie obejrzą to spotkanie w telewizji. – mówi Adam Michalik, współtwórca programu Piłkarskie Niższe Ligi.

Zadowolenia z tego faktu nie ukrywają także w obu zespołach, ponieważ dzięki temu kluby będą mogły przedstawić się szerszej rzeszy odbiorców. – To bardzo fajny pomysł. Na pewno jest to dodatkowa adrenalina dla zawodników i kibiców, bo każdy będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony. Zacznijmy od meczu z Ścinawy z Chocianowem a skończmy na innych drużynach z naszego regionu. – mówi Tomasz Wołoch, trener Odry.

Wszystko wskazuje na to, że będziemy świadkami również ciekawych wydarzeń na trybunach, ponieważ kibice gości przygotowali niespodziankę, którą można będzie zobaczyć w niedzielę. Emocji z całą pewnością nie zabraknie także na boisku. – Zawodnicy będą grać przed kamerami i będą mogli zrobić jakieś fajne akcje, które obejrzy szersze grono publiczności. Z tego powodu można się tylko cieszyć. – dodaje Konrad Jańczak, szkoleniowiec Stali Chocianów.

Niedzielne spotkanie będzie można obejrzeć w TVRegionalna.pl, która dostępna jest w telewizji naziemnej na Dolnym Śląsku a także w sieciach kablowych Vectra, Netia i Avios w całej Polsce oraz w internecie na www.tvregionalna.pl.

 

© 2021 DolZP