Rekrutacja AMO – lista osób przyjętych

W dniach 19-21 czerwca odbyły się Dni Talentu – nabór do Akademii Młodych Orłów na sezon 2015/16. Selekcja zawodników odbywała się w dwóch etapach – osoby, które uzyskały najlepsze wyniki z testów podczas Dni Talentu były dodatkowo zapraszane na drugi egtap rekrutacji.

Na podstawie uzyskanych wyników, oraz ocen z obserwacji ostatecznie przyjęto do AMO Wrocław następujące osoby:

kat. skrzat (2009/10)
Dobrzycki Stanisław
Gabryś Tymoteusz
Gadomski Mateusz
Gelczuk Szymon
Jockel Filip
Kadej Jakub
Kadłubowski Krzysztof
Małek Wiktor
Wilczewski Alan

kat. żak (2008)
Fuchs Dominik
Gajewski Igor
Gróbarczyk Mikołaj
Grzelak Kacper
Grzeszczak Aleksander
Kogut Hubert
Kucharski Jakub
Kurowski Wiktor
Łysakowski Mateusz
Perucki Grzegorz
Sokołowski Radosław
Suchecki Szymon
Szeremet Antoni
Tarkowski Szymon
Wojciechowski Bartosz
Wójtowicz Jakub

kat. żak (2007)
Bertrandt Wojciech
Ilnicki Tomasz
Kaczyński Franciszek
Kosmalski Marek
Kowalski Dawid
Kurtys Szymon
Laszczyński Adam
Lipiński Dawid
Ławniczek Rafał
Matkowski Michał
Sokołowski Konrad
Weryński Piotr
Witaszek Michał
Zając Łukasz
Ziobrowski Igor
Żur Filip

Kategoria Orlik (2006)
Andrzejewski Alan
Basiński Dawid
Boczar Aleksander
Gawłowicz Piotr
Janusz Oskar
Janusz Patryk
Kaczmarski Jakub
Kuźmicki Piotr
Miciak Miłosz
Miciak Szymon
Opaliński Jakub
Sierda Wiktor
Waszczyński Remigiusz
Wawrzyniak Hugo
Woś Aleksander
Zarębski Bartosz

Kategoria Orlik (2005)
Blichar Jakub
Fikus Krzysztof
Fura Kamil
Furmankiewicz Michał
Gonkiewicz Jan
Józefowicz Marceli
Kotleszka Kacper
Kołodziejski Marcel
Kruk Bartek
Majkutewicz Grzegorz
Pawluk Błażej
Sacha Patryk
Semla Wiktor
Sendyka Radek
Trzeciak Kacper
Zawada Michał

Serdecznie gratulujemy przyjętym, jednocześnie informujemy, że w przypadku rezygnacji z uczestnictwa będziemy dobierać kolejne osoby, które brały udział w rekrutacji.

Sędziowie i obserwatorzy

UPRAWNIENIA SĘDZIÓW NA SEZON 2015/2016

KLASA "O"  
Lp Imię i nazwisko  
1 Duda Sylwester  
2 Fajfer Marcin  
3 Foremny Marcin  
4 Gładysz Krzysztof  
5 Jasina Mariusz  
6 Kędzierski Krzysztof  
7 Kędziora Sebastian  
8 Martowicz Tomasz   
9 Maziarz Arkadiusz  
10 Mielczarek Damian spadek
11 Musiałowski Krzysztof  
12 Samołyk Andrzej  
13 Skotnicki Łukasz  
14 Soja Tomasz  
15 Stawicki Paweł  
16 Szkutnik Jakub awans
17 Zalewski Jakub  
18 Żyła Ewa awans
     
KLASA "A"  
Lp Imię i nazwisko  
1 Banaszak Mateusz awans
2 Borecki Bartłomiej awans
3 Domagała Marcin   
4 Dzikon Michał awans
5 Józefiak Adam  
6 Kłopotowski Krzysztof  
7 Krawiec Dawid  
8 Małecki Paweł awans
9 Matyja Tomasz  
10 Mazgaj Adrian  
11 Nowak Damian  
12 Orlicki Adrian awans
13 Ostrowski Wojciech  
14 Paluch Piotr  
15 Pawluk Bartosz  
16 Piejko Piotr   
17 Piotrowski Robert  
18 Płochowski Jerzy  
19 Przystarz Artur  
20 Skalska Karolina  
21 Stanuch Tomasz  
22 Stempin Kornel  
23 Sulikowski Mirosław  
24 Świerczek Rafał  
25 Świerczek Rafał (2)  
26 Urycz Piotr  
27 Węglewski Grzegorz  
28 Zawadzki Konrad spadek

LISTA OBSERWATORÓW NA SEZON 2015/2016

dating usa japanese affairs
members of singles
internet dating executive alliance
pier 39 web cam
mature sex chat sites

SZCZEBEL CENTRALNY
Marian Pyzałka
Dymek Andrzej
Zbigniew Pająk
III LIGA
Marek Janusz
Janusz Buliński
IV LIGA
Robert Grondowy
Andrzej Cichoń
"OKRĘG"
Jarosław Grobelny
Bartosz Szafran
Czesław Szczepański
Henryk Boguszewski