Szukaj
Close this search box.

Sezon 2019/2020

Dolnośląski Związek Piłki Nożnej informuje, że w sezonie 2019/2020 wszystkie decyzje Komisji (m.in. Komisji Dyscyplinarnej oraz Komisji ds. Rozgrywek) będą wysyłane tylko i wyłącznie drogą elektroniczną, na adres e-mail podany w zgłoszeniu. Zgodnie z Regulaminem Rozgrywek § 8 ust. 1 pkt e) klub jest zobowiązany raz dziennie sprawdzać skrzynkę mailową. Przy ewentualnym odwołaniu do Organu II instancji termin dostarczenia decyzji będzie wyznaczony przez datę wysłania wiadomości przez Dolnośląski Związek Piłki Nożnej do klubu.

Wszystkie transfery oraz uprawnienia zawodników należy dokonywać w systemie Extranet.

Przypominamy, że skład musi być wypełniony w systemie Extranet przed zawodami. W przypadku zmiany zawodnika w wyjściowym składzie należy dokonać korekty ręcznie (skreślić zawodnika, który nie będzie brał udziału i wpisać grającego) na wydrukowanym składzie z systemu. Brak wypełniania składu zgodnie z Regulaminem Rozgrywek będzie skutkował karami dla klubu w wysokości 50pln.

Przed rozpoczęciem rozgrywek każdy zawodnik powinien uregulować zaległe opłaty za żółte kartki oraz za pauzy po żółtych kartkach (Jeżeli wykonanie kary dyskwalifikacji orzeczonej w związku z udzielonymi ostrzeżeniami nie nastąpiło w sezonie rozgrywkowym, w którym popełniono przewinienie dyscyplinarne, kary tej nie wykonuje się w kolejnym sezonie rozgrywkowym. W takim przypadku zawodnik zobowiązany jest do wniesienia opłaty, w wysokości kolejnej opłaty za żółte kartki).

© 2021 DolZP